Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS Perła – KPR Gminy Kobierzyce 25:24. Wygrana mimo osłabień

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2020 r. o 20:59 Powrót do artykułu
Brawo dziewczyny za walkę. Zostawiłyście serducho na parkiecie. Pełen szacun. Pozdro dla łajzy, wiejskiego burka mojego ulubionego fana zaciskającego z wsciekłej bezsilności tę 2 pozostałe zęby i sepleniącego "mój idol z Kośminka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny, za  walkę, za to że mimo młodego wieku pokazujecie, że warto w Was inwestować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny za walkę i ambicję Trzymam za was kciuki za kolejne wygrane a nawet jeżeli przegracie to i tak będę z wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny za walkę. Zostawiłyście serducho na parkiecie. Pełen szacun. Pozdro dla łajzy, wiejskiego burka mojego ulubionego fana zaciskającego z wsciekłej bezsilności tę 2 pozostałe zęby i sepleniącego "mój idol z Kośminka"
 O spocony dziadu dał głos... Sławuś, nic nie wspomniałeś o swoim ulubionym zwierzaku - kozie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że mój Klub wygrywa ale spójrzmy prawdzie w oczy - bez 2/3 składu, grając rezerwami wszystko wygrywamy. Jak to świadczy o poziomie ligi? Chyba nie najlepiej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny za walkę. Zostawiłyście serducho na parkiecie. Pełen szacun. Pozdro dla łajzy, wiejskiego burka mojego ulubionego fana zaciskającego z wsciekłej bezsilności tę 2 pozostałe zęby i sepleniącego "mój idol z Kośminka"
O spocony dziadu dał głos... Sławuś, nic nie wspomniałeś o swoim ulubionym zwierzaku - kozie!
 Jak ciebie "pukałem" to nie jęczałeś do mnie "dziadu" tylko bardziej "poetycko". Przypomnij sobię i pochwal się. A koza "dzwoniła" do mnie, że ma dobrze u ciebie, dbasz o nią i zaspokajasz jej wszystkie pragnienia. A więc nie muszę się o nią martwić. Pa dziubasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacun dziewczyny! Zastanawia mnie tylko co za janusze pracują w Związku. Cały grudzień przerwa w rozgrywkach a teraz dwa mecze w tygodniu. Przecież w mistrzostwach świata nasza reprezentacja nie grała a wiadomo że Perła jako Mistrz Polski gra w pucharach. Złośliwość czy tylko bezmyślność i brak wyobraźni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1500 widzow? ??? jak tam na trybunach nawet 500 osob nie bylo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie na kole jest lepsza Olek od Matuszczyk!!! Olek walczy i myśle ze będzie z niej pożytek, a Matuszczyk robiły dziewczyny z Kobierzyc. Szacunek dla Wieckoweskiej Kochaniak i Nosek. Boki jak zawsze średnio. Dobrze na Polska ligę słabiutko na puchary!! Ani Nocun ani Krolikowska nie są za dobre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...