Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS Perła Lublin – CS Gloria 2018 Bistrita – Nasaud 22:22

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2020 r. o 20:27 Powrót do artykułu
Początek bardzo słaby ale potem było coraz lepiej. Bardzo dobry mecz, zwłaszcza że dziewczyny grały drugim składem. Bardzo dobry mecz Natalii Nosek. Karolina Kochaniak i Dominika Więckowska też dobrze zagrały. Natomiast coś złego dzieje się z Kingą Achruk. No niestety ale dzisiaj zagrała dramatycznie słabo. Bardzo fajna atmosfera na trybunach. Głośno było. Cieszy punkt zdobyty, martwi kontuzja Marty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ufff to był mecz. Dzięki dziewczyny za walkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega super mecz , już miałem zdejmować koszulkę ale w połowie drogi się zaklinowała! Wiec dalej dopingowałem. Zgubiłem megafon czy ktos nie znalazł na hali go? Tak się podnieciłem jak zobaczyłem kibica z Rumunii bez koszulki ze do tej pory mi ćwierka! Jak ja chciałbym mieć takie ciało! Cwicze co weekend dźwigam megafon skacze klaszcze i nic nie mogę zrzucić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nowe przyśpiewki dla kibicow - będę kawalerem aż do końca świata i nie będę księdzem jakby chciał mój tata! Będę kawalerem to mi się opłaca żeby późno nocą z meczu sobie wracać! 2) mężem nie zostanę choć nie jedna chciała lecz gdy dzień meczowy to moja siostra obrączki pochowała!!! 3) Robić mi się nie chce no bo nie mam po co, siku zrobię rano a kloca strzelę nocą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu bardzo słabo Achruk. Brawo Natalia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak autokar z zawodniczkami CS Gloria skręcał z Konopnicy w Aleje Jana Pawła II. Nie wiem co oni tam nalali do baku, kopcił jak skur*ysyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry mecz. Plusy. Świetna postawa P. Gawlik, P. Nosek, P. Kochaniak, P. Wieckowskiej, P. Szarawagi (trochę za dużo strat), P. Królikowskiej. Szczególnie mogły podobać się silne precyzyjne rzuty z prawego rozegrania P. Nosek - super:) Na minus, gra w obronie, rzuty karne !!!!, nie było bramek z kontr! i niestety gra P. Achruk. Wzięcie czasu w drugiej połowie w nieodpowiednim czasie przez P. Roberta L. Nie bierze się czasu kiedy idzie dobrze, tylko kiedy jest źle!!! I jeszcze jedno. Nie dzielimy zespołu na pierwszy skład i drugi skład!!!! Dzielimy skład na dwa pierwsze składy!!!! Siedem zawodniczek z P. Gawlik - 1 skład i siedem zawodniczek z P. Besen - 1 skład! Wtedy są szanse na dobre wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No drogie Panie jeszcze aby jedna zagraniczna wycieczka i puchary mamy z głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No drogie Panie jeszcze aby jedna zagraniczna wycieczka i puchary mamy z głowy
 Jak tyś to obliczył geniuszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja trochę z innej beczki. W klubu zmienił się Prezes i swoim wywiadzie sprzed kilku dni, dość wyraźnie powiedział, że zainteresuje się wieloma kontuzjami w drużynie. Mam w związku wrażenie, że Pan Lis popracuje do końca sezonu i potem zostanie wyautowany, a schedę po nim obejmie jedna z trenerek z tytułem Master Couch, które szukają ciągle miejsca (najczęściej różne kadry Polski), by parę groszy przytulić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...