Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS Perła Lublin jedzie na mecz z KPR Gminy Kobierzyce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2020 r. o 19:50 Powrót do artykułu
To dopiero bedzie szlagier! W Kobierzycach mieszka cale 2 tys osób. Mecz na szczycie, miliony przed ekranami! EXTRAKLASA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, to przyjdzie pewnie z 10% populacji. Gdzie indziej takie obłożenie na sportowym evencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy około 700 tys. zarejestrowanych zawodników,a z niezarejestrowanymi ponoć 2 mln. Tymczasem Spartakus jedenastu porządny poziom prezentujących w czwartej lidze nie może uzbierać. To dopiero extraliga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawuś, dziadku leśny... Po co do wszystkiego mieszasz tego Spartakusa? Tam na 4 lige przychodzi wiecej ludzi niż na lige mistrzyń cebulnistek z wąsem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawuś, dziadku leśny... Po co do wszystkiego mieszasz tego Spartakusa? Tam na 4 lige przychodzi wiecej ludzi niż na lige mistrzyń cebulnistek z wąsem.
 To, że twoja żona ma wąsa, nie oznacza, że dotyczy to wszystkich kobiet. Wyjdź z piwnicy i sam się przekonaj jak nie wierzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawuś, dziadku leśny... Po co do wszystkiego mieszasz tego Spartakusa? Tam na 4 lige przychodzi wiecej ludzi niż na lige mistrzyń cebulnistek z wąsem.[/quote]   [quote]Slawuś, dziadku leśny... Po co do wszystkiego mieszasz tego Spartakusa? Tam na 4 lige przychodzi wiecej ludzi niż na lige mistrzyń cebulnistek z wąsem.
 4.29 a ty już nie spisz w budzie wiejski kundlu. Cieszę się że o mnie myślisz i że spędzam ci sen z oczu. Nie podziękowałeś mi za pocztówkę z Alp Szwajcarskich, którą ci wysłałem i która wisi dumnie w twojej budzie. Dobrze że "widzisz" mnie w każdym wpisie na forum i tego się trzymaj. Kolega poniżej napisał o "twojej żonie", ale takie sfrustrowane buraki to są typy samotnika a jedyną radośc to mają z obcowania z kozami. I więcej szacunku do kobiet niemoto życiowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławuś, za cienkim leszczykiem jestes. W dodatku starym dziadem. Popatrz na swoja starą a zobaczysz wąsy jakich nawet ja nigdy nie mialem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...