Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS Perła Lublin zaczyna rywalizację w Lidze Mistrzyń

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2019 r. o 10:37 Powrót do artykułu
Jeśli nasze zawodniczki poprawią skuteczność rzutów za 3 punkty to jest szansa na remis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre, ale dlaczego nie za 4?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku - jak jesteś już tak mocno stęskniony za tymi rzutami za 3 punkty, to przyjdź dzisiaj na mecz Pszczółek z Artego. Jak dobrze pokibicujesz naszym akademiczkom, to powinieneś zobaczyć sporo takich celnych rzutów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ten debil z Koziej Wólki. A co już siatkówki nie lubisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku - jak jesteś już tak mocno stęskniony za tymi rzutami za 3 punkty, to przyjdź dzisiaj na mecz Pszczółek z Artego. Jak dobrze pokibicujesz naszym akademiczkom, to powinieneś zobaczyć sporo takich celnych rzutów...
Nie ma szans aby przyjechał na mecz. Mamusia nie da mu na PKS-a do Lublina a i kozy trzeba przyprowadzić z pastwiska oraz wydoić. Huk roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ten debil z Koziej Wólki. A co już siatkówki nie lubisz?
 Tym razem inny. Ale co ja widze... Kozi dziadek, wielbiciel trzepania obowiązkowo dał głos! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że przewaga bloku jest po stronie rywalek. No i ta odrzucająca zagrywka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ten debil z Koziej Wólki. A co już siatkówki nie lubisz?
Tym razem inny. Ale co ja widze... Kozi dziadek, wielbiciel trzepania obowiązkowo dał głos!
 No ty to jesteś "de beściak". Nawet mnie "widzisz" w necie. Jak na 40+ letnią łajze internetową to jesteś bystry jak woda w klozecie. I podpisuj się nie "cebulnik" lecz "pęknięty kondom". To bardziej pasuje do twojego "image".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze kozi dziadzie. Coś wspominałeś ze chodzisz ze swoją kozą koniobijką na mecze... Teraz tez idziecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ten debil z Koziej Wólki. A co już siatkówki nie lubisz?
Tym razem inny. Ale co ja widze... Kozi dziadek, wielbiciel trzepania obowiązkowo dał głos!
No ty to jesteś "de beściak". Nawet mnie "widzisz" w necie. Jak na 40+ letnią łajze internetową to jesteś bystry jak woda w klozecie. I podpisuj się nie "cebulnik" lecz "pęknięty kondom". To bardziej pasuje do twojego "image".
 Daj sobie spokój z debilem. Jest głupszy nż ustawa przewiduje. To taki pajac internetowy z którego wszyscy się śmieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz niuniek. Ze mnie sie smieją w necie, a z ciebie w życiu codziennym. Taka różnica między nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz niuniek. Ze mnie sie smieją w necie, a z ciebie w życiu codziennym. Taka różnica między nami.
Aleś się odciął.Ty naprawdę jesteś niedorozwój umysłowy.Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...