Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS Perła zagra w Lidze Mistrzyń bez kwalifikacji!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2019 r. o 12:14 Powrót do artykułu
Panie redaktorze - 1 akapit - KLUB Z LUBINA????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co teraz będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub z Lubina...- człowieku skąd Ty jesteś, że takie omyłki robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo  gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasuwają się następujące rzeczy. Po pierwsze nie mamy OBECNIE składu na grę w elitarnej Lidze Mistrzyń na przyzwoitym poziomie. Obawiam się wyniku Gdyni (bilans 0-6 i blamaż za blamażem). Jednakże mamy rok wyborczy, obecnie jest czerwiec i zamiast na kopaczy Spartakusa miasto Lublin powinno przenieść cześć funduszy na konkretne wzmocnienia składu piłkarek ręcznych. Należy szybko działać bo zdecydowana większość wartościowych zawodniczek jest już dogadana z pracodawcami na nowy sezon (a w zasadzie czy już nie za późno na wzmocnienia?). Ewentualnie można myśleć o wzmocnieniach w trakcie sezonu/ew. wypożyczeniach na grę w pucharze EHF w styczniu/lutym. Po drugie gra w LM to duży atut, chciałbym zobaczyć jak sobie poradzą darmozjady rządzące klubem w pozyskiwaniu nowych sponsorów (a w zasadzie sponsorów innych niż miasto czy generalnie jednostki budżetowe). Co jak co, ale pole do popisu jest (ponadto mamy rok wyborczy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba przygotowac hale na te 100 osób. Takie tłumy do oglądania siatkówki! I te miliony przed tv!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 200 zl jak mi ktos da to chetnie zobacze. 200 zl dla mnie za mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Tylko że z tym składem to nie ma po co :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 200 zl jak mi ktos da to chetnie zobacze. 200 zl dla mnie za mecz.
 Ja tobie dam 200 zł,ale czy ciebie mamusia puści do Lublina?  Przecież z Koziej Wólki to jest kawałek do LUBLINA. A i kozy nie zdąrzysz wydoić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba przygotowac hale na te 100 osób. Takie tłumy do oglądania siatkówki! I te miliony przed tv!
 Widzę że szczawie ze szkoły się uaktywniły. No cóz jeszcze tylko wpier**l i wakacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wazna jest dobra gra pod siatka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Spartakus o jaki puchar zagra? Sołtysa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soltysa czy innego wynalazka to i tak na 4 lige przyjdzie wiecej ludzi nuz na lige mistrzow szczypiora, wyjatkowo idiotycznej gry zespolowej kobiet dla zaslnionych kilkunastu brzuchaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy za to zobaczyć w migawkach z III ligi, jacy osobnicy przyłażą na mecze kelnerów zwanych kopaczami. "Inteligencja" aż promieniuje z ich twarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soltysa czy innego wynalazka to i tak na 4 lige przyjdzie wiecej ludzi nuz na lige mistrzow szczypiora, wyjatkowo idiotycznej gry zespolowej kobiet dla zaslnionych kilkunastu brzuchaczy.
 Muchy do gówna też się zlatują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego te kilkanascie osob przychodzi na ta kobieca komedie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmij się lepiej tragifarsą, która odbywa się w III lidze kopaczy. To prawdziwe pośmiewisko z naszego miasta i to od kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego te kilkanascie osob przychodzi na ta kobieca komedie.
 Lepiej kilkunastu normalnych kibiców niż setki takich buraków jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...