Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy prezes SPR Lublin, jutro mecz z Politechniką

Utworzony przez Obiektywny, 13 stycznia 2013 r. o 22:13
M. Jastrzębski został oddelegowany przez radę nadzorcza SPR do pełnienia funkcji Prezesa Spółki na trzy miesiące ( po rezygnacji Prezesa Braclawa). Jego głównym zadaniem będzie restrukturyzacja zadłużenia Spółki i przygotowanie jej do sprawnego funkcjonowania gwarantujacego wysoki poziom sportowy także w przyszłości. Spółka SPR z obecnym zadluzeniem nie może dalej istnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M Jastrzębski został oddelegowany przez radę nadzorcza SPR do pełnienia funkcji Prezesa Spółki na trzy miesiące (po rezygnacji Prezesa Braclawa). Głównym zadaniem M Jastrzebskiego będzie restrukturyzacja zadłużenia spółki i zapewnienie jej sprawnego funkcjowania umożliwiającego utrzymanie wysokiego poziomu sportowego także w przyszłości. Obecne zadłużenie uniemożliwia dalsze istnienie SPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata jest opublikowany. W dowodzie WTF dla n=4 z roku 1897 David Hilbert bierze bezasadnie inne równanie, a mianowicie X^{4} + Y^{4} = Z^{2} i przyjmuje, że dla niektórych względnie pierwszych liczb naturalnych u>v: (u^{2} - v^{2})^{2} = (u^{2} + v^{2})^{2} - (2uv)^{2} = X^{2} i 2(u^{2} + v^{2})2uv = Y^{2} i liczba (u^{2} + v^{2})^{2} + (2uv)^{2} = Z jest minimalna. Następnie z postaci liczby Y^{2} wnioskuje, że dla niektórych względnie pierwszych liczb naturalnych x,y,z: [u = x^{2} i v = y^{2} i u^{2} + v^{2} = z^{2}]. Zatem x^{4} + y^{4} = z^{2} < Z^{2} skąd z2. Andrew John Wiles podał absurdalny dowód FLT dla wykładników będących liczbami pierwszymi > 2. Jeżeli nierówność Freya ma współczynniki zbudowane z potęg X^{n}, Y^{n} spoza równania Fermata, to jest zdaniem prawdziwym, bo nie jest równaniem. Wiles potraktował tę nierówność jak równanie, które jest zdaniem fałszywym, niemającym nic wspólnego z równaniem Fermata, a następnie wykorzystał w tej nierówności potęgi X^{n}, Y^{n} i Z^{n} tak, jakby spełniały równanie Fermata. Jest oczywiste, że musiał otrzymać inną nierówność, ale to nie jest dowód WTF. Andrew J. Wiles nie podał dowodu WTF dla parzystej sumy Z^{n}. Dowód WTF(FLT) A. J. Wilesa jest nie tylko absurdalny, ale i niekompletny. To oznacza, że tylko mnie dane było udowodnienie słynnego WTF. Ponadto rozwiązałem najtrudniejszą zagadkę świata. http://lwgula.pl.tl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.