Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robert Lis (MKS Perła Lublin): Ktoś rzucił na nas urok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 grudnia 2019 r. o 16:42 Powrót do artykułu
Jak urok to pewnie żydowski dybuk co krąży nad Lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Robercie, co roku kontuzje. Hm trochę to dziwne. A może popełniono błędy w przygotowaniu dziewczyn do ciężkiego sezonu? Trzeba postawić diagnozę a nie odpowiadać taki jest sport tak jest piłka ręczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyna większości kontuzji to efekt pana partactwa. Mecz a przede wszystkim treningi powinny być planowane z indywidualnymi ćwiczeniami i zagrywkami a nie na żywioł Niedoleczone urazy potęgują problem. Dobrze że mamy tyle zawodniczek z kadry to przynajmniej ich lekarze nie ulegają presji i nie pozwalają na zbyt wczesny powrót do gry. Kolejny temat to coś na co sam pan zwrócił uwagę. Trener nie tylko ma za zadanie krzyczenie (użyję tego określenia bo prawidłowe jest niecenzuralne). Boisko to nie kiosk z piwem i nie rozgraniczam już czy to do kobiety czy mężczyzny, tak się  trener nie ma prawa zwracać (aczkolwiek pewnie od faceta byś już nieraz dostał strzała). I tak już na koniec jako niepoprawny optymista z ogromną wiarą w ludzkość i to że można się zmienić życzę panu i całemu zespołowi zdrowia i sukcesów w nowym 2020 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słaby ten żart z urokiem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda o halowych grach zespołowych w Lublinie jest bardzo brutalna - o ile jeszcze są jakieś sukcesy na arenie krajowej, to już w rozgrywkach europejskich praktycznie nie istniejemy. Nie ma środków na odpowiednie wzmocnienia drużyn w piłce ręcznej i w koszykówce, przy czym w ręcznej przynajmniej jeszcze piłkarki grają w pucharach, bo koszykarzy Startu czy koszykarek Pszczółki to nawet nie stać na wzięcie udziału w takich rozgrywkach. Przykro to napisać, ale niestety Lublin jest nadal takim sportowym zaściankiem (żeby nie powiedzieć mocniej) w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy znalazłem dr Ogundele, rozpaczliwie potrzebowałem przywrócić mojego byłego męża do życia w tym 2020 roku. Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się to tak szybko i nie wiedziałem, gdzie znaleźć pomoc, aby go odzyskać. Po prostu rzucił mnie po 17 latach małżeństwa, bez żadnego wyjaśnienia, i znalazłem dane kontaktowe Dr Ogundele, wielkiego rzucającego zaklęcia. Kontaktuję się z Dr.Ogundele za pośrednictwem jego WhatsApp: +27638836445 i powiedział mi, co muszę zrobić, zanim może mi pomóc, i zastosowałem się do jego instrukcji, po tym, jak podałem to, czego chciał, rzucił zaklęcie miłości, aby pomóc mi i mojemu mężowi wrócić razem. Krótko po tym, jak rzucił zaklęcie, mój mąż zaczął pisać do mnie SMS-y w zaledwie 24 godziny po rzuceniu zaklęcia, a mój mąż poczuł się okropnie z powodu tego, co mnie przedłożył i poprosił o wybaczenie. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Wprowadziliśmy się razem i był bardziej otwarty na mnie niż wcześniej, a potem zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mnie niż wcześniej. Gorąco polecam dr Ogundele każdemu, kto potrzebuje pomocy, problem z miłością, problem z ciążą, chorobę, a nawet problemy finansowe. Oto Kontakt Dr Ogundele, WhatsApp i Viber Chat: +27638836445 E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Podziękuj Mu za mnie, nazywam się Emily Volan i jestem z Kalifornii w USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natrafiłem na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, on dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do chubygreat@gmail.com.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natknąłem się na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, kiedy dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do chubygreat@gmail.com.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr.ologhodospellwork@gmail.com pomoże ci odzyskać swoją byłą żonę, byłego męża lub kogoś bliskiego, który cię opuścił i chce zwrócić taką osobę, po prostu skontaktuj się z drologhodo z jego danymi WhatsApp 2348156911977. za pomocą jego czarnej magii, którą może zwróć miłość z powrotem. skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi rozwiązać problem, i było to łatwe jak zawsze, a on pracował dla mnie, aby odzyskać moją miłość. Dzięki dr.ologhodospellwork naprawdę działa i działa cuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 18 lat, a on miał 21 lat i nazywam się Stacy Emmons. Wiele razem przeszliśmy emocjonalnie. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Z zaskoczenia mąż właśnie złożył wniosek o rozwód, byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem zeznań kobiety świadczącej o rzucającym zaklęcia dr Ogundele online, i skontaktowałem się z nim w WhatsApp, dr Ogundele powiedział mi po swojej pracy, że mój mąż wróci z powrotem za 24 godziny. Nie uwierzysz, co się stało, mój mąż zadzwonił do mnie dokładnie 24 godziny. Byłem całkowicie zaskoczony! Jest cudowny, a jego zaklęcia działają tak szybko. Umówiłem się z nim, aby o nim porozmawiać, dlatego dzielę się tutaj swoim świadectwem. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze swoim związkiem lub jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z jego WhatsApp lub Viber: +27638836445.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUSISZ PRZECZYTAĆ: Mam na imię Mike. Chcę, aby wszyscy tutaj pomogli mi podziękować dr Ogundele za jego dobrą pracę, ten człowiek jest świetnym czarodziejem, który w ciągu 24 godzin przywrócił mi moją żonę swoimi mocami po tym, jak moja żona odeszła do innego mężczyzny na 7 lat. Ale dr Ogundele sprowadził ją z powrotem, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele to człowiek jego słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJA HISTORIA. Nazywam się Michelle Hall Spencer i rozwiodłam się z mężem, ponieważ mnie zdradzał, ale nadal go tak bardzo kocham, że szukałam pomocy i znalazłam dr Ogundele po kilku kłamcach w internecie. Dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie i w ciągu 24 godzin mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, jest to bardzo potężne dla każdego, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z Dr Ogundele na WhatsApp i Telegram pod tym numerem: +27638836445. Jest uczciwym i potężnym człowiekiem. Wszędzie szukałem pomocy, w końcu pomógł mi tylko doktor Ogundele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry dzień! Nazywam się Martina Bonucci i to jest moja historia.. Po 3 latach rozbitego małżeństwa mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci i moje życie legło w gruzach. Chciałem to wszystko zakończyć, prawie popełniłem samobójstwo, ponieważ byłem tak przygnębiony. Przez cały ten czas byłem tak emocjonalnie przygnębiony, a życie wydawało się bez sensu. Pewnego pamiętnego dnia, przeglądając internet, natknąłem się na kilka opinii o dr Udamie. Niektórzy zeznali, że przywrócił ich byłego, niektórzy zeznali, że przywraca macicę i leczy choroby za pomocą jego ziół. Bardziej interesowało mnie pojednanie z mężem, które dr Udama umożliwiło w 3 dni. Teraz mój mąż wrócił i od tamtej pory żyjemy szczęśliwie. Dziękuję. Tutaj zostawiam kontakt dla wszystkich. E-mail: udamaada@gmail.com Zadzwoń / Whatsapp: +27 65 897 8226
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, Samantha Grey: Potrzebujesz pomocy, aby sprowadzić byłego chłopaka lub dziewczynę z powrotem, pomóc, aby twój mąż lub żona kochali cię samotnie? Skontaktuj się z dr Ogundele. Ten człowiek jest uczciwym rzucającym zaklęcia, który sprowadził mojego męża z powrotem w ciągu 24 godzin. Mój mąż zdradzał z inną kobietą i jego nastawienie się zmieniło, ale dr Ogundele sprowadził go dla mnie z powrotem. Skontaktuj się z nim przez WhatsApp, Telegram lub Viber Chat: +27638836445. Jego strona internetowa: (***s://globalhelperman.wixsite.com/ogundeletempleofsolu) Zgodnie z obietnicą przywrócił mojego męża, a jego moce są nieszkodliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...