Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPR się rozpadnie? Strajk zawodniczek!

Utworzony przez ahuj, 28 października 2010 r. o 13:08
NO NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!))) KONIEC TEGO NIŻSZOWEGO SPORUN W LBNIUE W LBN TO: PIŁKA ŻUŻEL RUGBY KOSZYKÓWKA A NIE PSEUDO RĘCZNA W ŻĘNSKIM WYKONANIU NIC NIE PROMUJĄCA MIASTA ... NIZSZOWY SPORT W POLSCE JESZCZE ŻEBY TO FACECI BYLI-TO PRZYNAJMNIEJ BY TROSZKE W POLSCE BYŁO SŁYCHAC O LBNIE A TAK TO PODEJRZEWAM ŻE NIEWIELE OSÓB W POLSCE KTO JEST MISTRZEM POLSKI W SZCZYPIORNIAKA KOBIET JUŻ LEPSZA JEST SIATKÓWKA PAŃ -PRZYNAJMNIEJ SIATKARKI TO ŁADNE DZIEWCZYNY ZERO KASY Z MIASTA NA RĘĆŻNĄ MÓJ APEL |!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DAWAĆ NA SPORT ALE NA WYŻEJ WYMIENIONY PS.ZLIKWIDOWAĆ MOTOCROSS CLIN PATRIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla władz województwa i miasta Klub z taką historią i osiągnięciami-pewnie samorząd województwa zrobił wszystko by piłka ręczna była naszą wizytówką-no może nie tyle co władze woj. kieleckiego tam realizuje się projekt promocji województwa przez vive-targi o wartości ponad 6 mln. złotych,a my -sciana wschodnia,tylko samopoczucie mamy lepsze.Aby do wyborów,apóżniej może lotnisko do Niedżwiady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mr Wilczek już jest spłukany? Taki wspaniały biznesmen ze "STARTU LUBLIN". Jak to zawsze mawiali w klubie, gdzie był chłopakiem na posyłki: ..."ani wilka, ani Wilczka"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie ten protest jest inspirowany przez prezesa Wilczka, który chce jak najwięcej kasy wyrwać z miasta i utworzyć spółkę której głównym sponsorem będzie miasto Lublin, to tylko gra którą dziennikarze mają rozdmuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahuj napisał:
NO NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!))) KONIEC TEGO NIŻSZOWEGO SPORUN W LBNIUE W LBN TO: PIŁKA ŻUŻEL RUGBY KOSZYKÓWKA A NIE PSEUDO RĘCZNA W ŻĘNSKIM WYKONANIU NIC NIE PROMUJĄCA MIASTA ... NIZSZOWY SPORT W POLSCE JESZCZE ŻEBY TO FACECI BYLI-TO PRZYNAJMNIEJ BY TROSZKE W POLSCE BYŁO SŁYCHAC O LBNIE A TAK TO PODEJRZEWAM ŻE NIEWIELE OSÓB W POLSCE KTO JEST MISTRZEM POLSKI W SZCZYPIORNIAKA KOBIET JUŻ LEPSZA JEST SIATKÓWKA PAŃ -PRZYNAJMNIEJ SIATKARKI TO ŁADNE DZIEWCZYNY ZERO KASY Z MIASTA NA RĘĆŻNĄ MÓJ APEL |!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DAWAĆ NA SPORT ALE NA WYŻEJ WYMIENIONY PS.ZLIKWIDOWAĆ MOTOCROSS CLIN PATRIOTA
idź się wykastruj pajacu bo pedałów nie potrzebujemy w tym mieście. Dziewczyn nie lubi pała pedalska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez pamietam pana wilczka startu .z 1978 pamietam jak sie sadzil przy sprzedazy biletow na mecz startu.to byl 1 ligowy mecz z kentem waszyngtonem.stalem z kumplem 6 godzin w kolejce.kupilem bylem.cala stara hala pelna ludzi.piekne czasy.to nie wroci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jedna drużyna która coś znaczy i to na światowej arenie,Ale nie- lubelska władza to też potrafi spie*dolić. Człowiek stara się takich słów nie używać,ale w końcu jakimi się posługiwać z tym zapyziałym rynsztokiem ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antygej napisał:
idź się wykastruj pajacu bo pedałów nie potrzebujemy w tym mieście. Dziewczyn nie lubi pała pedalska...
jak chce sobie laski po oglądać to ide na pokaz mody a nie na zawody sportowe zaznaczyło ze siatkarki z chęcią bym zobaczył ps.pedał to ty masz na imie nikogo nie obrAZIŁEM SWOIM WPISEM TYLKO PODAŁEM MERYTORYCZNE POGLĄDY A TY MNIE OBRAZIŁEŚ WIĘĆ h** CI W d*** CIECIU-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadchodzi koniec zasranego spru!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przyznawać im ani grosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wstyd, żeby najwiekszego miasta po prawej stronie Wisły nie było stać na utrzymanie jeynej sportowej chluby Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP! To kolejny szantaż! Nie dacie kasy to my się wycofamy. A wycofajcie się! I tak prawie nikt Was już niechce ogladac w Lublinie i nikt po Was nie będzie płakał. Zamiast budować klub (gdzie są grupy młodziezowe, wychowanki SPR w I druzynie) Pan. A.W. swtorzył sobie prywatny folwark. a teraz chce aby utrzymywało go miasto. To skandal! Mam nadzieję, że radni sie opamiętają (niestety, wiem ze tak nie bedzie, bo przecież, za chwilę wybory). Już raz daliście 500 tysięcy Motorowi SA na ratunek lubelskiej piłki i gdzie jest dzisiaj Motor-Spartakus, na ostatnim miejscu w tabeli i praktycznie już na półmetku rozgrywek bez szans na utrzymanie się w lidze. Dajce te kasę na KOLEJNEGO ORLIKA, bedzie 100-krotnie większy pożytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKA WIZYTÓWKA ??? Na mecze przychodzi 100-200 osób !!! w Ekstraklasie !!! na Koszykówkę I ligę Start przychodzi co mecz ok 1000 osób (lub więcej) na NOVUM też coraz więcej (dużo więcej niż na SPR... nie można dawać kasy na coś co jest mało opłacalne i popularne w lubelskim środowisku !!! mogę się założyć że jak by koszykówka była w lublinie w ekstraklasie to by przychodziło po 2000-3000 tyś osób - a nie tak jak na spr 100-200 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo to interesuje chyba tylko rodziny bo nikt inny na mecze tych Pań nie przychodzi /// a w co one grają ?///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz ile miasto (czyli my wszyscy) dajemy na SPR. To 750 tysięcy rocznie, a Wilczkowi jeszcze mało księgowy :-) O to wyliczenia tylko za obecny rok - 649 200 (bez stypendiów za 2. półrocze 2010, które wyniosą grubo ponad 100 tysięcy) + jeszcze pieniadze na organizacje turnieju Ligi Mistrzów Wyliczenia wsparcie z miasta na I półrocze 2010 roku - 389 200! * sport kwalifikowany - 251 200 złotych * stypendia - 138 000 w tym: I zespół: 14 zawodniczek x 1300 zł x 6 miesięcy = 109 200 zł II zespół: 6 zawodniczek x 800 zł x 6 miesięcy = 28 800 zł wsparcie z miasta na II półrocze - 260 000 + sytendia - czyli ponad 350 tys. * sport kwalifikowany - 260 000 złotych * stypendia - nie ma jeszcze danych, ale nie powinno być mniej niż 100 tys. Razem: UWAGA 750 tysięcyco daje średnio sezon trwa od września do maja (9 miesięcy): ponad 83 tysiące miesięcznie! z miasta Gdyby pan W. potrafił przyciągnąć kibiców i sponsorów na mecz - tylko z jednego spotkania mógłby zarobić ponad 40 tysięcy. 3000 widzów x średnia cena biletów zaledwie 10 zł = 30 000 + sponsorzy - meczu, programy meczowe, klubowe gadzety, koszulki itp. myślę, że ponad 20 tysięcy. Ale po co pracować jak można wyciągnąć lekką reką kasę z miasta STOP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak zawszelka cene dazy sie do mistrzostwa, wyplacajac duze pensje, zawodniczki ponadto dostaja stypendium z urzedu miasta. a moze tak troche dolnej czesci tabeli?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręce opadają !!! zwykli ludzie nie mają pieniędzy, zarabiają po 1000zł a tu panisko chce więcej i więcej... nie ma kasy to niech nie winduje nieziemskich kontraktów po 5000tyś. a może 10.000tyś za miesiąc !!! szkolić dziewczyny i grać tym co jest !!! na pierwsza ligę też można chodzić !!! miasto (my mieszkańcy) nie będziemy sponsorem speru!!! mam nadzieję że ktoś z miasta przeczyta te komentarze i nie wypłaci kasy !!! bo za co ??? czy prezes robi coś po za wydawaniem kasy i przychodzeniem na mecze ??? jakieś inwestycje w klub: sklep klubowy, promocje na bilety jakiś ruch w szkołach, liceach, na uczelniach ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawodniczki mają podpisane kontrakty z pracodawcą czyli SPR. Co na to Kodeks Pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już w Lublinie nie ma firm tylko wyciąga się ręce do Puław lub Łęcznej,wstyd Lublinianie.Rozdajecie sobie medale statuetki a na sport jak nie dadzą z Puław lub Bogdanki to wielki lament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to już z rzędu zmiana nazwy i statusu organizacyjnego SPR miała miejsce? Ile Lublin wykupił akcji w SPR SA? Kto zbilansował SPR? Zaległości wobec kontrahentów oraz fiskusa nie przechodzą na nowy podmiot ale mogą być z niego egzekwowane. Czy zastanowiłeś się kiedyś, że pomimo wielokrotnego 1-go miejsca w lidze jakoś tak często strategiczni sponsorzy się zmieniają? Osobiście pamiętam jak jedynymi banerami na hali MOSiR były techmlecz, urzędu miasta lublina, urzędu marszałkowskiego i magiccam. Wieść niesie, że to co z tego zostało to nie tylko zaległości W VAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...