Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagłębie Lubin – Azoty Puławy 31:28. Pokaz bezradności

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2018 r. o 16:46 Powrót do artykułu
dno.drużyna która przed sezonem szumnie zapowiada walke z wisłą dostaje kolejne baty od średniaków,a jak sie okazuje sama jest średniakiem z miernymi bez woli walki gwiazdeczkami którzy tylko są mądzi w teori jak masłoski czy staruchami jak prce czy titow.kury wam szczać prowadzać jak mawiał naczelnik.co do trenera to nie zawsze jak sie jest wysmienitym zawodnikem przekłada sie to na trenerke.choć tak szewc kraje jak mu materiału staje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak spadną z super ligi to po co ta hala za tyle milionów . Już widać że stadion z taką drużyna piłkarska to też niewypał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadaje pytanie jakie są zyski ,dla klubu jakdrużna gra w europejskich rozgrywkachczy klubzyska czy traci ekonomicznie .A ja mam wrażenie że Bartek powinien się uczyć w niskich ligach lub zawodnicy olewają ,nie zawsze stawia na włściwych graczy ,może w nowym roku zaczną grać lepiej .Hala w budowie to Hala widowiskowo Sportowa czyli koncerty ,targi małych gabarytów czy mecze międzypaństwowe 2.Wczoraj ogloondałem mecz Zagłebie -Azoty i hala była w15 procentach wypełniona i nikt tam nie płacze że jest hala 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba trener powinien zmienić strategię..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...