Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IO Londyn 2012: Polska – Australia 1:3

Utworzony przez Gość, 6 sierpnia 2012 r. o 13:23 Powrót do artykułu
Gwiazdorzy ku**a jego w du**ę zapi**lona mać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim momencie trudno jest w ogóle coś powiedzieć ... Chce się obwiniać naszych siatkarzy, a czasem.. no nie wiem. W każdym razie Australijczycy grali na luzie, bo wiedzieli że nie mają nic do stracenia. A co do naszych siatkarzy.. grali bardzo nerwowo, zupełnie nie popisał się Bartek, ale nie chcę go obwiniać, każdy ma słabszy dzień. Kurczę, szkoda. Ogromna szkoda. Dosłownie łzy się cisną. Liczyłam na nich, w sumie nie tylko ja. Ale myślę, że tu również zawiniła taka polska pewność wygranej. Szkoda tylko, że tej pewności nie pokazali na boisku, a zaczęli grać na swoim poziomie dopiero wtedy, gdy było już za późno. A komentatorzy to już naprawdę przesadzają.Niestety, mecz sam się nie wygra, oczywiście również ogromna presja spoczywała na naszych siatkarzach. Ale trzeba być kibicem do końca:) Dlatego trzeba zapomnieć o tej porażce i grać dalej. DO BOJU ORŁY! Stać WAS na więcej!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dla zespółu tej klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co, kolejny balonik pękł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Wstyd dla zespółu tej klasy
Klasy ? Widzisz tu jakąś klasę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...