Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andreas Jonsson ze Speed Car Motoru Lublin zakończył sportową karierę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2019 r. o 15:40 Powrót do artykułu
Doyle przyklepany, jeszcze jeden dobry krajowy senior i w przyszłym sezonie play-off na Arenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 7 nie kradnij....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasprzak, Hampel, lub... i tu mogę Was zaskoczyć Drabik. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie Kasprzak, ani Hampel... pierwszy nic nie jedzie, drugi kontuzjogenny i wystrzaly formy ma od czasu do czasu. Do Drabika nic nie mam, poza tym, że nie przyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kojo: Sławomir:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arene dostaniesz  jak się z.......sz  jak chcesz wojny to będziesz miał kibice Motoru zwierają szyki w  całej Polsce Stop   żuzla dla Areny Osiłki zżużla wymień 1 zawodnika zLublina przydatnego w Ekstralidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLE ŻE O DRABIKU PISAŁEM JUŻ PARĘ DNI TEMU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arene dostaniesz  jak się z.......sz  jak chcesz wojny to będziesz miał kibice Motoru zwierają szyki w  całej Polsce Stop   żuzla dla Areny Osiłki zżużla wymień 1 zawodnika zLublina przydatnego w Ekstralidze
 koleżko co kibicuje przebierańcom spod ukraińskiej granicy, ty może lepiej zamilcz albo i wymień 1 wychowanka ten wielkiej akademii spartakusa co dostaje baty 0-6 z jakimiś mleczarzami z radzynia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arene dostaniesz  jak się z.......sz  jak chcesz wojny to będziesz miał kibice Motoru zwierają szyki w  całej Polsce Stop   żuzla dla Areny Osiłki zżużla wymień 1 zawodnika zLublina przydatnego w Ekstralidze
 Gdybyś choć pobieżnie przejrzał Słownik Języka Polskiego,to też byś się zes..ał. A tak na marginesie,to wasza arena jest w Szarowoli. Od lubelskiej wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończmy wreszcie te waśnie, rozwiązanie jest proste, odcinamy się od Spartakusa i zaczynamy od A-klasy tam gdzie grają rezerwy, na kilka lat oddajemy Arenę dla żużla, w tym czasie sami robimy awans do ekstraklasy i wracamy na Arenę, w międzyczasie powstanie stadion typowo żużlowy, chyba sprawiedliwe rozwiązanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andreas wracaj do walki, stadion będzie, obiecałam przecież, trzeba tylko dobrze zagłosować od sejmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadzie pradziadzie wymień ty wychowanka co jeździ w klubie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy jeszcze pogonić starszego Lamparta, Miesiąca i Lamberta. Jonsson już się sam pogonił W ich miejsce Kołodziej, Drabik, Doyle i Vaculik i jedziemy po medal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arene dostaniesz  jak się z.......sz  jak chcesz wojny to będziesz miał kibice Motoru zwierają szyki w  całej Polsce Stop   żuzla dla Areny Osiłki zżużla wymień 1 zawodnika zLublina przydatnego w Ekstralidze
 A zwieraczaczami bedziesz warczał wraz ze swoimi kolegami w dresach? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech sobie grają na Arenie KRESOWA Arenie obiekt akurat dostosowany do poziomu gry miszczów dumy Lublina i całego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kibic który chodzi i na piłkę i na żużel powiem w ten sposób. Niech piłkarze po prostu awansują w tym sezonie do II ligi i temat wyprowadzki z Areny upadnie śmiercią naturalną, ponieważ wówczas stadion też będzie musiał spełniać pewne standardy. Tymczasem póki co nie zapowiada się na awans bo chłopaki grają słabo ale ja jako wierny kibic ciągle wierzę że to początek sezonu i chłopaki się zgrają. A zwaśnionym kibicom polecam oblać głowę zimną woda i ogarnąć się. Bo naszym wspólnym dobrem jest by sport czy to piłka czy żużel czy... warcaby w Lublinie były na wysokim poziomie. PS: swoją drogą na żużlu widziałem wielu kibiców nawet tych zasiadających na żylecie piłkarskiej, więc nie rozumiem o co ta gów...burza którą nakręca prawdopodobnie jedna lub dwie osoby piszące pod kilkoma nickami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem raz na żużlu nic ciekawego. Sportu podczas 4 godzin siedzenia ( bo dwie godziny wcześniej trzeba wejść na stadion żeby jakieś miejsce sensowne mieć) jest coś koło 15 minut ( 15 biegów po ok 1 min). A pozostały czas totalna nuda jakieś zabawy jak w przedszkolu, klaskanie w rączki, tańczenie walczyka, totalna żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AJ. Nierub tego jeszcze potrafisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...