Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zawsze mogą sprzedawać bilety na mecze Spartakusa, oh wait...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki nie będzie numerowanych miejsc , nie chodzę na żużel. Cui , którzy lubią spędzać po 6 godz w piątek / niedzielę mają jeden bilet więcej do dyspozycji. Nie , nie ma sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mnie też to wkurza, stanie przez dwie godziny albo dłużej przed bramami, walka o miejsca, z których większość jest zajęta jeszcze prze otwarciem bram, klikanie w komputer godzinami żeby jakiś bilet złapać. Biletów sprzedają więcej niż miejsc. Organizacyjnie przerosła nas ta Ekstraliga, już wolałem drugoligowe mecze przy max 1000 widzów, przyszedłeś 20 minut przed meczem siadłeś gdzie chciałeś, bez kolejek bez tej całej otoczki było o wiele lepiej. A Toruń odpuszczam wolę w komfortowych warunkach na Arenie w tym samym czasie obejrzeć mecz Kolumbia - Senegal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Kępy to zbyt skomplikowane aby ponumerować siedzenia.Gdyby władze eligi wprowadzily taki wymóg to zapewne niemiałby wyjścia i szybko by wpadł na pomysł jak to zrobić.Ja też nie chodzę na coś nad czym tak naprawdę nie ma kontroli. Na SGP w Warszawie można usadzić 55tyś osób tylko w LBN mają o dziwo problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walczymy o spadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DoLubelaka Juz mocno placzemy ze nie chodzisz na zuzel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak 100 % racji . Ja też wolę sobie spokojnie obejrzeć w TV . Nie czuć metanolu i nie słychać tak dobrze ryku silników , ale przy dobrej whiskey też da radę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj nie było sprzedaży biletów, cały dzień dzwoniłem do sekretariatu nikt ni odbierał telefonu ,dziś rano nie było już biletów na tubilety paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klimat koledzy, klimat. Jak Hans pierwszy raz u nas jeździł to najpierw w kolejce po bilety, potem 3 godziny przed meczem pełne trybuny. Człowiek czuł klimat, ma co wspominać. A Wy to jesteście leszcze nie kibice. Szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość kiedy chodziła na żużel że 1000 osób było? Chyba za sipmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już mam dość nieudaczników którzy zajmują miejsca na 2 godziny przed meczem a później się pytają którzy to nasi i czy wygrywamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka przegranych meczów, leciutkie kłopoty z biletami i stadion zacznie pustoszeć???? Może i lepiej, niech cieniasy spływają pić whisky przed telewizorem. Swoją drogą - smak bimbru robionego w oborze, kupione w Lidlu za 45 zł. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadałoby, Szanowna Redakcjo, przedstawić - tak z dziennikarskiej uczciwości - stanowisko "drugiej strony".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walczymy o spadek
 Po kim? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...