Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice gotowi na PGE Ekstraligę. Speed Car Motor Lublin jeszcze nie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2018 r. o 14:11 Powrót do artykułu
a co ze mną będzie -nie przygarniecie mnie ? ,a kto zapłaci za mnie karę?,a już wiem więckowski podwyższył dlatego ceny biletów na baraż ,żeby nazbierać 50 tyś i zapłacić za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ze mną będzie -nie przygarniecie mnie ? ,a kto zapłaci za mnie karę?,a już wiem więckowski podwyższył dlatego ceny biletów na baraż ,żeby nazbierać 50 tyś i zapłacić za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ze mną będzie -nie przygarniecie mnie ? ,a kto zapłaci za mnie karę?,a już wiem więckowski podwyższył dlatego ceny biletów na finał ,żeby nazbierać 50 tyś i zapłacić za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ze mną będzie -nie przygarniecie mnie ? ,a kto zapłaci za mnie karę?,a już wiem więckowski podwyższył dlatego ceny biletów na finał ,żeby nazbierać 50 tyś i zapłacić za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mozna zrobic stadionu na arenie lublin. Wtedy stadion nie ponosilby strat i tam jest gotowa infrastruktura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy na forum nowy rodzaj trola - DEBIL KOPIUJĄCY - jakim trzeba być zerem, no-lifem i przegrywem, żeby kopiować te pierdoły pod każdym artykułem po kilka razy? IDIOTO - nie miał ojciec co robić i z nudów zrobił ciebie? Mam radę - skocz do parku saskiego, znajdź jakis spory konar i walnij się w ten pusty łeb - siły nie żałuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna kandydatka na włodarza miasta Lublin zapowiedziała ze stadionu NIE BĘDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety na Arenie nie da rady wepchąć toru. A szkoda, bo koszty przystosowania Areny do żużla byłyby niskie w porównaniu do budowy nowego stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pompujcie kasę podatników w piłkarski trzecioligowy Motor Lublin. To studnia bez dna. Grają na super-nowoczesnym stadionie Arena-Lublin (15,5 tysiąca miejsc siedzących) a pałętają się od lat na marginesie powiatowego futbolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A stadion na terenie jednostki wojskowej na Kruczkowskiego. Jest tam przecież tor kilka lat temu nawet kilku żużlowców tam jeździło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ze mną będzie -nie przygarniecie mnie ? ,a kto zapłaci za mnie karę?,a już wiem więckowski podwyższył dlatego ceny biletów na finał ,żeby nazbierać 50 tyś i zapłacić za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak kibic żużla to menda. Zamiast cieszyć się z awansu swojego klubu, to kombinuje jak odebrać stadion kibicom piłkarskiego Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy na forum nowy rodzaj trola - DEBIL KOPIUJĄCY - jakim trzeba być zerem, no-lifem i przegrywem, żeby kopiować te pierdoły pod każdym artykułem po kilka razy? IDIOTO - nie miał ojciec co robić i z nudów zrobił ciebie? Mam radę - skocz do parku saskiego, znajdź jakis spory konar i walnij się w ten pusty łeb  - siły nie żałuj
  a co ze mną będzie -nie przygarniecie mnie ? ,a kto zapłaci za mnie karę?,a już wiem więckowski podwyższył dlatego ceny biletów na finał ,żeby nazbierać 50 tyś i zapłacić za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mozna zrobic stadionu na arenie lublin. Wtedy stadion nie ponosilby strat i tam jest gotowa infrastruktura.
  a co ze mną będzie -nie przygarniecie mnie ? ,a kto zapłaci za mnie karę?,a już wiem więckowski podwyższył dlatego ceny biletów na finał ,żeby nazbierać 50 tyś i zapłacić za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mozna zrobic stadionu na arenie lublin. Wtedy stadion nie ponosilby strat i tam jest gotowa infrastruktura.
  a co ze mną będzie -nie przygarniecie mnie ? ,a kto zapłaci za mnie karę?,a już wiem więckowski podwyższył dlatego ceny biletów na finał ,żeby nazbierać 50 tyś i zapłacić za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pompujcie kasę podatników w piłkarski trzecioligowy Motor Lublin. To studnia bez dna. Grają na super-nowoczesnym stadionie Arena-Lublin (15,5 tysiąca miejsc siedzących) a pałętają się od lat na marginesie powiatowego futbolu.
  a co ze mną będzie -nie przygarniecie mnie ? ,a kto zapłaci za mnie karę?,a już wiem więckowski podwyższył dlatego ceny biletów na finał ,żeby nazbierać 50 tyś i zapłacić za mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby  piłkarze otrzymali ponad   3 mil złotych  jak żużelto dzziś była by chociaż 1 liga a tak tojest mętna woda ,błagam ratusz postawcie x a pożądnie na piłke gdzie  tam meczy jest 4 x więcej i sport zdrowszy medialny ,dlatego żużel to tylko średniej wielkości miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budżecie obywatelskim można głosować na projekt M-99, czyli II etap modernizacji stadionu żużlowego. Głosowanie do 10 października!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żużel nowy stadion i niema co pitolic.jest awans kibice chcą żużel w lbn i tyle w temacie co do piłki arena typowy stadion do piłki i tam ma być piłka potok powstał a co do tego jak grają kopacze wy***ić to wszytko wpizduuuu łącznie z zarządem bo w tym wydaniu piłkarski motor nie wyjdzie wyżej wiecznie walka o awans chodzę na galę i na żużel wiem co piszę.pozdro dla normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuzlojebcy h.j wam do tego ile kasy zostalo wpompowane w nasz piłkarski Motorek, zajmijcie  sie swoim smiesznym speedcarem tżtem kmżetem sipma czy jak juz to sie nazywa bo sie pogubilem. Dobrze wiecie ze włodarze Miasta tez sa za piłka chocby w trzeciej lidze bez odbioru klaskacze zapadnijcie w sen zimowy haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...