Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PRZYJĄŁEM TO BEZ EMOCJI BO NAWET TYPOWAŁEM TĘ PORAŻKĘ NA INNYM PORTALU BARDZIEJ MARTWI MNIE POTENCJALNY ROZBIÓR DRUŻYNY MÓWI SIĘ O ODEJŚCIU MIKKIEGO ORAZ DRABIKA TO WAŻNE OGNIWA I JEDEN ZMARZLIK TEJ DZIURY NIE ZAŁATA NIESTETY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff w końcu przegrali i tak jak co niektórzy szpece od żużla przewidzieli zrobili to w Częstochowie nawet za - 3 punkty Teraz kolej na odpadnięcie z Play offów bo tak w tym sezonie jest stworzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W play-off może być różnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Regulamin rozgrywek to jedna z wiekszych głupot, jakie w życiu widziałem w rywalizacji sportowej. Kilka miesięcy rozgrywek i 75% drużyn wchodzi do play off bez żadnego de facto handicapu dla pierwszego. Te wszystkie spekulacje transferowe też nie pomagają. Wczorajsza porażka to akurat nie problem. Taka ilość błędów własnych nasuwała nawet myśl o celowym działaniu, które miałoby zapewnić Częstochowie drugie miejsce i odsunąć ich od siebie w drabince play off. Gorzej z tym, że z taka Spartą też odpaść można bo tu tak naprawdę każdy może wygrać z każdym. A co do kolejnego sezonu to lipa. Zmarzlik to tylko część sukcesu. Michelsen już raczej stracony ale liczę, że z Drabikiem się dogadają. Dziura po Łagucie, Drabiku i Lamparcie na juniorze w jednym okienku jest nie do załatania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej pół Polski będzie zadowolone z tego rozbioru wystarczy poczytać SF dla co niektórych najlepszym wyjściem było by gdyby Motor wrócił do drugiej ligi bo tak bogaty klub tylko psuje ekstraligę a to podbierając zawodników a to windując zarobki ze inne kluby muszą się dobrze spinać żeby zatrzymać gwiazdy u siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mieli wygrać skoro Mikelsen się podłożył !! O ile się nie myle to jego drużyna w przyszłym sezonie ? a Drabik też ma to w D D skoro wylatuje a miałem nadzieję że wkońcu cały sezon zaprocentuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...