Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LEPIEJ TRZYMAJCIE KCIUKI Z LAMPARTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w tym sporo racji . Byłem z synem na meczu z GKM . Po dziecko się zniechęciło . Byliśmy 1.5 godziny przed zawodami . O miejscu w sektorze A można było zapomnieć . Musiałem dosłownie przejść stadion do dokoła . Przejść gdzie kolwiek graniczy z cudem . Cały czas syn był popychany . Tak na prawdę nic nie widział .Kibice sikający na płot , przekleństwa . W przerwie między biegami słyszę " wiesz co na speedway GP mają być numerowane miejsca - niech spe,... słyszę . Rozumiem podekscytowanie zawodami . W eleven czy n sport słyszę najlepsza liga świata .ale to totalna amatorszczyzna . 30 lat temu Motor zajął drugie miejsce . Jako młody chłopak byłem na tamtych meczach . Sam stadion i organizacja taka sama lub gorsza . Obecna drużyna bardzo dobra . Liczę że zostanie mistrzem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i się doigrał Lampart za wystawianie nogi i głupi komentarz Na cwaniaka znalazł się większy cwaniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety prawda jest taka, że klub skupił się na kasie, marketingu i całej otoczce. Zapomniał o kibicach prawdziwych kibicach. Można sprawdzić np. na Facebooku jak klub odpisuje na posty z różnymi pytaniami. Nie odpisuje w żaden sposób, nie odpowiada praktycznie na żadne pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na żużlu zawsze było dziadostwo, pijani "kibice", krzesełka "zarezerwowane" poprzez okrecenie ich papierem toletowym (jak w jakimś trzecim świecie), ogólne hamstwo na trybunach. Byłem raz i NIGDY wiecej. Zdjęcia w necie oczywiście wyglądają ładnie, ale jako takie warunki mają tylko tzw. vipy, którzy chętnie lansują się później w internecie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje miejsca też były zajęte , ale poszedłem do stewarda i zrobiły się wolne . Nie było problemu , ale niektórzy tylko narzekać potrafią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...