Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Eeeee, nie wierzę. Przecież MOSIR ma tylu wspaniałych pracowników, sprawdzonych fachowcow, że nie może się nie udać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w styczniu śnieg i mróz .... kto by się sPOdziewał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee mosir zima a globusa nima ?? nieudacznicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyni Żuka pracują w Mosirze. PGE ekstraliga powinna na MOSiR nalozyc kolosalna kare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyni Żuka pracują w Mosirze. PGE ekstraliga powinna na MOSiR nalozyc kolosalna kare
A znasz kretynów którzy rozłożyli dochodową stadninę w Janowie w niecałe 3 lata??? Albo kretynów którzy zarządzili całkowitą likwidację dzików??? Albo kretynów co od pół roku nie mogę uruchomić remontu torów z Lublina do Warszawy??? albo kretynów co chcieli 40mln łapówki za uratowanie banku??? albo kretynów co doprowadzili że opłaca się do Niemiec (na zachodzie) jeździć po paliwo?? albo kretynów od afery SKOK-ów??? znasz tych kretynów????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyni Żuka pracują w Mosirze. PGE ekstraliga powinna na MOSiR nalozyc kolosalna kare
A znasz kretynów którzy rozłożyli dochodową stadninę w Janowie w niecałe 3 lata??? Albo kretynów którzy zarządzili całkowitą likwidację dzików??? Albo kretynów co od pół roku nie mogę uruchomić remontu torów z Lublina do Warszawy??? albo kretynów co chcieli 40mln łapówki za uratowanie banku??? albo kretynów co doprowadzili że opłaca się do Niemiec (na zachodzie) jeździć po paliwo?? albo kretynów od afery SKOK-ów??? znasz tych kretynów????
 Kretyni od zuka wymyślili ze ktoś się zglosi na przetarg w ciagu kilku dni ..kretyni od zuka wymyslili ze ktoś zrobi remont stadionu w trzy miesiące....w zimie ..żużlowcy nie beda jeździć na stadninie  ..nie beda jezdzic po torach do warszawy ..nie pojadą po benzyne do niemiec...gorzej ze nie beda jezdzic nawet w Lublinie  ..kretynie od zuka ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żużel chciał pieniądze od miasta to ma nasz prezydent wie co robi popierajmy ŻUKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZESZÓW czeka na żużel i na lubelskie pieniążki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyni Żuka pracują w Mosirze. PGE ekstraliga powinna na MOSiR nalozyc kolosalna kare
 Sam jesteś za przeproszeniem kretyn. Gdyby nie Żuk to by w Lublinie żadnej Ekstraligi nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyni z PISU zarabiają po 65 tysięcy złotych i jest GIT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy niby mieli ogłosić przetarg....jak można tak obrzucać ludzi błotem, bo anonimowo i na forum. Katolicyzm po pisowsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Procedur przetargowych nie tworzy się w 5 minut na kolanie. Oceniają pewnie Ci, którzy w życiu swoim postępowania przetargowego nie zrobili. Pozdr. Ewelina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję ,ze będą chętni na budowę nowego stadionu :)))) już nie mogę sie doczekać nowego sezonu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat Żuk jak obieca tak jest,można liczyc na naszego prezydenta!!! Inwestycji ogroom zrealizował w mieście w tych kilka lat zaledwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu o tej porze nie było żadnego śniegu praktycznie, więc to nie jest takie oczywiste, że on w styczniu jest. Pomijam już zupełnie fakt, że parę dni temu czytałem o tym, że prace przy niektórych inwestycjach drogowych idą do przodu, nawet w styczniu i nawet w taką zimową pogodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na forum jak zwykle sami znawcy i super fachowcy ciekawe jakie mają osobiste osiągnięcia w ofertach przetargowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasu jeszcze jest sporo - zdążą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyni Żuka pracują w Mosirze. PGE ekstraliga powinna na MOSiR nalozyc kolosalna kare
A znasz kretynów którzy rozłożyli dochodową stadninę w Janowie w niecałe 3 lata??? Albo kretynów którzy zarządzili całkowitą likwidację dzików??? Albo kretynów co od pół roku nie mogę uruchomić remontu torów z Lublina do Warszawy??? albo kretynów co chcieli 40mln łapówki za uratowanie banku??? albo kretynów co doprowadzili że opłaca się do Niemiec (na zachodzie) jeździć po paliwo?? albo kretynów od afery SKOK-ów??? znasz tych kretynów????
 zna na 100% bo albo jest jednym z nich, albo jest przez nich wynajętym trollem którego zadaniem jest opluwanie Żuka w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to że żużlowcy za szybko awansowali do tej ekstraligi jeżdżąc w 1 lidze MOSIR spokojnie przeprowadził by tą całą modernizację Ale mnie zastanawia jedno dlaczego nie zrobiono przebudowy toru gdy zespół był w trakcie budowy i nie jeździł w drugiej lidze ? A jak mnie pamięć nie myli to właśnie w tym czasie obiekt mial być modernizowany a tak w kwietniu rusza sezon a roboty w krzakach i same problemy a to z przetargiem a to ze śniegiem który nie miał kiedy spaść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już w Lublinie nie ma idiotów ktrzórzy w 3 -miesiące ZAPROJEKUJĄ I ZROBIĄ ROBOTY BUDOWNANE!!!. Sam proces pozwoleniana na budowę trawa 2 miesiace. Przypomnę tylko że, jest to przetarg ZAPROJEKTUJ  I WYBUDUJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...