Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak ktoś się martwi że nie będzie miał gdzie usiąść jutro na meczu to podpowiadam że NIKT NIE może ofoliowywać krzesełek ot tak sobie i zajmować po kilka/naście/dziesiąt miejsc Dotyczy to szczególnie pierwszego łuku Informacja z klubu aby zrywać wszelakie folie,taśmy,kartki z napisami typu ZAJĘTE,REZERWACJA itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice i Miasto ( Ratusz) na całą 5 . To teraz następny krok należy do żużlowców. Czekamy na wyniki i ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdź kutafonie wcześniej i zajmij sobie miejsca. Nie myśl że przyjdziesz 15min przed meczem i se będziesz taśmy zrywał. Potem będzie lament że oko spuchło i zęby się ruszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yarema sklej pi..e ćwioku i tu nie strasz bo się ze...rasz Nie będę się tobie kutafonie tłumaczył o której przychodze na mecz właśnie na ten sektor bo mi do pięt nie dorastasz i mozesz mnie pocałować w pt..ka ale dopiero jak stracisz zęby to mnie nie ugryziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żużlowcy mają jeździć, a nie bawić się ........tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest cisza i nie można a wiele napisać nawet z wykropkowanymi wyrazami, prez. czuwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...