Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzięki za wygraną, ale Lindgren,, to jakaś porażka jest. Skąd był pomysł na tak słabego zawodnika, jeździł tam i robi 2 pkt? Wstyd i tyle , zawodnik na drugą ligę (bez obrazy II ligi), w ogóle on jest słaby już. Hampel...wiek?, słabo jak na 7pkt tylko. Cierniak, myślałem że chłopak będzie się rozwijał, a on się cofa, niestety. Kubera ok, progres na plus, można liczyć na niego, ale 1-2 pkt można było dorzucić. Holder...?, mogło być, ale dwie jedynki boli, może sie postara później, oby. Grzelak, patrzeć na mistrza Bartka, mam nadzieję że Bartek pomoże swoim doświadczeniem. A sam Bartosz Zmarzlik....po prostu mistrz. Nie ma co pisać, jest PROFESJONALOSTĄ. Może do końca nie były starty i pierwsze okrążenia za szybkie, ale później rakieta. Mam nadzieję, że dostroją się co niektórzy, oby. Gratulacje za wygraną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy im trochę pojeździć. To dopiero początek sezonu. Pogoda nie pozwoliła niestety na większą liczbę treningów. Będzie dobrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...