Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trener Speed Car Motoru Lublin: Możemy uniknąć baraży, zasługujemy na tę ligę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2019 r. o 16:41 Powrót do artykułu
A ja się pytam gdzie Ci rzekomo 'kibice' byli wcześniej, znaczy wtedy gdy była druga liga itp otóż była garstka w porównaniu z tym co się dzieje obecnie na stadionie, wielcy zagorzali 'kibice'. Przychodzą mordy podrzeć i wielce halo co to nie oni a jak klub spanie do niższych lig to już wiernych i oddanych nie będą bo się odwrócą tacy 'kibice'. Mnie śp. babcia wychowała od najmłodszego i byłem wiernym fanem ale odkąd jest fala takich śmiesznych ludzi zwanych kibicami zaprzestałem chodzić na mecze. A drużynie jak największych sukcesów życzę i wytrwałości trenerowi Maciejowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację , teraz ci " wierni" kibice wrzucają zdjęcia biletów na FB , a jak Motor był w II lidze to mało ich intersował. Podobnie jest z piłką nożną , jakby Motor był w Ekstraklasie , to nagle pojawiliby się wierni kibice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiecie. Ja przychodzę na wydarzenie sportowe na wyższym poziomie niż dotychczas. Oglądam zawody, spotykam się ze znajomymi, piję piwo. Czasem zabieram syna. Skoro nie mam „historii” w kibicowaniu, nie mam prawa tam przychodzić? Rozumiem że klub upoważnił Was do oceniania, kto może wejść czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"(...) zasługujemy na tę ligę"***"Ta liga nam się po prostu należy!!!" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiecie. Ja przychodzę na wydarzenie sportowe na wyższym poziomie niż dotychczas. Oglądam zawody, spotykam się ze znajomymi, piję piwo. Czasem zabieram syna. Skoro nie mam „historii” w kibicowaniu, nie mam prawa tam przychodzić? Rozumiem że klub upoważnił Was do oceniania, kto może wejść czy nie?
 "(...) piję piwo (...)" o, i takich właśnie mamy tych nowych "kibiców"... nie ważne na co przyszedłem, ważne że pseudo-piwa (rozwodnionego) można napić się do odcinki, przy okazji niosąc trzęsącymi się łapami plastikowy kubek 0,4 pooblewać kogoś, kto normalnie ogląda i kibicuje... echh... jeszcze długa droga przed tobą "kibicu"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poinformuj więc Właściciela klubu/Organizatora, że nie życzysz sobie na stadionie sprzedaży piwa, popcornu, itp. No i oczywiście „piknikowych” kibiców. Wiesz tylko na czym polega problem „prawdziwy kibicu”? Nikogo z klubu nie interesuje Twoje zdanie. A prawa masz takie same jak ja, starzy kibice czy też rodzina z dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi jesteście "prawdziwi kibice", czy tylko tak mi się wydaje? Już 2 lata temu średnia ludzi na meczu to było ponad 8.500 osób. To ile teraz ich więcej przychodzi na meczb 1.000, 1.500? W czym macie problem, że ludzie przychodzą odpocząć na meczu, wypić piwo, spędzić czas z rodziną? Jakąs wyłączność macie na kibicowanie? Widzę niektórym się w tych pustych łbach już całkiem przewróciło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytrwały kibic(Gość16,41) który przestał chodzić na mecze, bo inni kibice mu się nie podobają! Wspaniały "kibic"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytania z wywiadu zasługują na nagrodę dla przedszkolaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś to byli kibice teraz to nie ma kibiców kiedyś to żużel był tylko dla prawdziwych kibiców, teraz to żużel nie jest dla prawdziwych kibiców kurła, kiedyś to było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzevs byc naprawde jebnietym zeby i sie zalic na tzw. "Sezonowych kibicow"!!! To oni pusta glowo nabijaja klubowa kase placac za bilety, kupujac koszulki szaliki itd. To oni pija piwo dzieki czemu sa budki na stadionie a klub ma z tego kase...to dzieki nim jest z czego placic zawodnikom a nie tylko zebrac o datki z UM. A ty nie chodzisz juz na zuzel bo w II lidze miales bilet za 5zl i mogles jeczec ze sa do dupy a teraz musisz zaplacic 40 zeta i nie ma na kogo narzekac bo chlopaki z siebie wychodza w kazdym meczu. Mysle ze dla dobra lubelskiego zuzla powinienes zostac w norze w jakiej jestes i nigdy wiecej na meczu sie nie pojawic. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, te sezonowe kibice to durnie co o speedwayu nic nie wiedzą, z P. na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motou Motou tylko Motou na kresowej sie scigac. Moze TBV wam kospnie sare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wykorzystaliście w wielu wyrównanych meczach zmian taktycznych i zwykłych. Naprawdę nie wiele trzeba było, żeby w jednym, dwóch z nich osiągnąć lepszy rezultat. Tor na którym jedziecie poza meczem z GKM był robiony pod gości. Najbardziej wkurzył mnie mecz z Zieloną Górą i Wrocławiem. Grisza, Michelsen , Łełek objeżdżali na wyjeździe takich samych i lepszych zawodników a w Lublinie ? Weźcie się trochę postawcie, zawalczcie o swoje. Nie bądźcie takimi frajerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...