Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Nowe miejsca do rekreacji i place zabaw

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2019 r. o 07:59 Powrót do artykułu
Gamoniom tylko parkingów trzeba bo myślą tylko o sobie, egoisci, człowieku pomysł o własnym mieście, o innych, o dzieciach, a nie tylko o betonie pod blokiem, a ja właśnie nie mam zamiaru wydawać kasy na beton, wolę zdecydowanie naparki których u nas brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik to stan umysłu! Daliście już popis z LGBT! Obciach na cała Europę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobicie park to zaraz wrony się zagnieżdżą i nowy problem że s.rają, że hałas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto te komentarze wypisuje ale w Świdniku brakuje przede wszystkim utwardzonych dróg (wiele gruntowych, żużlówek) i parkingów. Za rozrywki każdy powinien sobie płacić sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak gląbie, każde miasto powinno się składać tylko z parkingów i dróg, puknij się w łe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy nie mają dróg utwardzonych i chodników nie wspominając o oświetleniu, a władze przeznaczają grube pieniądze na zabawki dla paru osób. Działkę komercyjną przekształcono na teren zielony gdzie 200m dalej jest zaniedbany zagajnik z ponad 100 letnimi drzewami a 500m dalej las. Miejsca rekreacji dla mieszkańców mają zapewnić spółdzielnie i deweloperzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik to stan umysłu! Daliście już popis z LGBT! Obciach na cała Europę.
zapytaj swoja starą o umysł kiedy będziesz ją odwiedzał na Abramowickiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...