Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aranżacja sypialni

Utworzony przez Zofia Kamińska, 2 grudnia 2019 r. o 14:01
Szukam pomysłów/inspiracji na wystrój sypialni. Chętnie skorzystam z waszych rad, więc jeśli macie jakieś sprawdzone ***s://***dziennikwschodni.pl/forum/nowy-temat/?category_id=22 ]blogi wnętrzarskie lub inne źródło pomysłów będę wdzieczna za linki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sieci pomysłów nie brakuje. ja skorzystałam akurat z porad, które znalazłam ***s://slf24.pl/blog . Naprawdę rewelacyjne artykuły z całą masą ciekawych rozwiązań i pomysłów. Tak szczerze to nie tylko sypialnię z nimi urządzałam ale salon i przedpokój również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio zachwyciłam sie nowoczesnymi półkotapczanami. Świetny wygląd i funkcjonalnosć, a do tego faktycznie oszczędzają miejsce w sypialni. Co myślicie? Warto wymienić łóżko na półkotapczan?  Na tym blogu wymienaiją zalet i wady możecie sie odnieść, sprawa jest dla mnie ważna  ***blog.mirjan24.pl/polkotapczany-zmien-kazdy-pokoj-w-wygodna-sypialnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi sie wydaje, że i ja wreszcie znalazłam pomysł na naszą sypialnię. Przejrzałam te wasze podpowiedzi i w tym blogu slf24.pl faktycznie mają ekstra aranżacje, a dzieki temu artykułowi ***s://slf24.pl/blog/post/wybor-lozka-%E2%80%93-czym-kierowac-sie-przy-zakupie-lozka-do-sypialni wiem już jakie mamy wybrać sobie łóżko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno przypadkiem natrafiłam na ciekawą stronę, która projektuje wnętrza. Jest świetna, polecam ją gorąco ***s://e-wystroj-wnetrz.pl/ Mogą doradzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kontynuując wątek jeszcze mam kilka pytań co do wyboru łóżka. Wybieracie kontynentalne czy raczej klasyki na drewnianej lub metalowej ramie? Piszą tutaj:  ***blog.mirjan24.pl/lozko-kontynentalne-moda-czy-wygoda  że przez kilka materacy kontynentale sa wygodniejsze, ale ciakwa jestem też waszych opinii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...