Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aranżacja sypialni - pomysły

Utworzony przez AgataR, 1 lutego 2019 r. o 12:47
Witam wszystkich. Mamy całkiem spory problem bo odnawiamy całkowicie naszą sypialnie i poszukujemy ciekawych pomysłów. Może podpowiecie nam gdzie ich szukać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej w sieci, jest naprawdę ogrom oczym sami sie przekonaliśmy przy okazji remonu salonu. Od siebie moge podpowiedzieć, że my skorzystaliśmy z blogu scandicsofa.pl. Pomysłów cała masa i naprawdę są ekstra. wszystko bardzo prosto i fajnie opisane, pokazane na zdjęciach, a w dodatku nie trzeba juz szukać mebli bo wystarczy kliknąc w odnośnik i wybrać to co nam odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że pomysłów najlepiej jest szukać w sieci i to w sklepach meblowych. W sumie zależy od Was, no wiesz co chcecie zrobić i co sie wam podoba, ale moim zdaniem warto abyś zajrzała do nich ***slf24.pl/ znajdziesz naprawdę sporo ciekawych inspiracj. Powiem Ci, że nam tak bardzo spodobała sie jedna z aranżacji sypialni, że zrobiliśmy praktycznie identycznie u siebie i mamy taką jak chcieliśmy - przytulną i romantyczną, ale z charakterem i klasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że tak i powiem Wam, że szkoda by mi było piwniędzy na zatrudnianie do takich rzeczy fachowców, którzy słono sobie liczą za taką usługę, a i tak pomysły czerpią z internetu i wszelkich czasopism. My przy każdym remoncie zaglądamu tu i tam i coś fajnego zwsze da się podejrzeć i w taki sposób trafiłam na superwnetrze.pl, dzieki czemu wiele na tym zyskam. Okazało się, że to sklep, w którym można za jednym zamachem kupić wiele róznych rzeczy potrzebnych do urządzenia domu. Tam jest dosłownie wszystko od mebli po pościel, dekoracje itd. Z tego co już kupiłam wnioskuję, że to niebyły moje ostatnie zakupy u nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tak nie dodaje klimatu jak własoręcznie zrobione dodatki, po zakupie mebli została mi paleta do wykorzystania, wzięłam moją wyrzynarkę ryobi docięłam do odpowiednich wymiarów, potem przeszlifowałam i zrobiłam z niej świetną półkę z szufladkami, pomysł znalazłam w necie. Ozdób zrobionych własnoręcznie jest w necie zatrzęsienie. Na pewno dużo daje dobry sprzęt, bo jednak cięcie ręczne by zajęło dużo więcej czasu a tak posżło ekspresowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie szukamy jakiegoś pomysłu na naszą sypialnię i salon. Przyznam, że sporo jest fajnych inspiracji. Jednak mnie zainteresował Twój @eliza521 wpis i z tego co tak pobierznie tylko zobaczyłam na tym blogu scandicsofa.pl to faktycznie ich pomysły i podpowiedzi są interesujące. Coś mi się wydaje, że i my skorzystamy, a na pewno kupimy to i welurowe łózko w bordowym kolorze, które już mnie zauroczyło. Warto przyjrzeć sie im bardziej i zobaczyć co jeszcze mają.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sypialnie do 15 metrów kwadratowych z dużym łózkiem, po bokach stolki nocnce z lampkami, z boku duża garderoba z lustrem. Pokazałbym zdjęcie ale się nie da. Ja zleciłem projekt kilku wnętrz (w tym biura) do pracowni projektowej a0pracownia, dużo to nie kosztowało a przynajmniej efekt jest oszałamiający.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sypialni to jak dla mnie oprócz łóżka i jakiś szafek obok łóżka nie musi być więcej rzeczy. Jedynie co mi się marzy to podświetlane łóżko paskiem ledowym. Już taki kupiłem na kingled.pl/tasmy-led.html i teraz muszę sobie tylko zamontować. Fajna opcja ponieważ teraz idąc spać nie muszę zapalać głównego światła. A dodatkowo nie uderzę się w małego palca po ciemku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, że nie ma co zagracać takiego pomieszczenia. te kilka podstawowych mebli w zupełności wystarczy. W naszej planujemy oprócz łóżka, szafek nocnych, komody postawić jeszcze szafę, a to tylko dlatego, że w przedpokoju nie mamy wystarczająco na nią miejsca. Wszystko mamy już wymierzone i rozplanowane, teraz pozostaje nam tylko znaleźć i kupić. Zaczęliśmy jasna rzecz od łóżka i wczoraj złożyliśmy zamówienie w slf24.pl na piękny model hai w stylu retro w musztardowym kolorze z fajnym pikowanym zagłówkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę jak tu jest skarbnica pomysłów, nic tylko brać się do roboty. Troche żałuję, że wcześniej nie zajrzałam na forum, zaoszczędziła bym sporo czasy, bo te artykuły i wskazówki na scandicsofa.pl bardzo mi się podobają , a styl skandynawski to mój ulubiony. W takim razie dodaję wpis i biorę się za czytanie i planowanie naszej sypialni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja inspiracja przyszła sama, gdy szukałam mebli do sypialni,  a najbardziej spodobały mi się te z tej strony: ***s://***mirjan24.pl/19-sypialnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry Ja swoją sypialnię urządzłiłam naprawdę szybko - duże małżeskie łóżko, jane zasłony, szafka na ksiażkę + piękna fototapeta ze sklepu ***s://coloray.pl/fototapety - polecam :) Efekt WOW zapewniony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sypialnie bym robił ciemniejszą podłogę np panel winylowy afirmax dąb cornwall ze strony ***s://afirmax.eu/ do tego jasne ściany ale nie białe, np szarości. Jasny sufit. I łóżko duże w ciemnym odcieniu. Ciemniejsze niż podłoga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może fajna drewniana mapa świata? ***s://congee.pl/pol_m_HOME_NAPISY-3D-I-DEKORACJE-SCIENNE_MAPY-NA-SCIANE-15667.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myslicie o panelach tapicerowanych w sypialni? Na tych aranżacjach fajnie to wygląda ***s://blog.mirjan24.pl/jak-wykorzystac-panele-tapicerowane-na-sciane. Ma ktos z was u siebie cos takiego na ścianie za łóżkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...