Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aranżacje

Utworzony przez Gość, 25 marca 2013 r. o 11:27
Ja stawiam wyłącznie na panele, bo jest to rozwiązanie na długie lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panele nigdy nie są rozwiązaniem na długie lata. Raczej jest to rozwiązanie na kilka lat, a potem nic z nimi nie można zrobić, tylko wyrzucić. Natomiast podłoga drewniana może zostać ponownie polakierowana, można zmienić jej kolor czy też wykonać olejowanie. Tak więc porównywanie paneli do drewna nie ma sensu. Tu mamy przykład, jak można po latach zmienić wygląd podłogi po odnowieniu http://budomaxparkiety.pl/galeria-prac/category/78-olejowanie-i-lugowanie-podlogi-z-czeresni.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli panele są dobrej jakości to starczą na długo - wiem z autopsji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żywotność paneli to niestety tylko kilka lat, to również wiem z praktyki. Przynajmniej raz w miesiącu demontujemy panele i układamy podłogi drewniane.  Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w takim razie jakie dokładnie podłogi drewniane polecacie? Bo pewnie się czymś różnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami podłóg i gatunków drewna są bardzo duże. Wszystko zależy od aranżacji wystroju wnętrza, gustu i co jest bardzo ważne, parametrów wytrzymałościowych posadzki oraz warunków wilgotnościowych. Najbardziej popularne są podłogi dębowe i jesionowe, które stanowią większość podłóg.  "A to w takim razie jakie dokładnie podłogi drewniane polecacie? Bo pewnie się czymś różnią?"
Ostatnio edytowany 20 lutego 2014 r. o 10:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy poszperać w internecie. Stron z aranżacjami wnętrz jest naprawdę dużo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że lepiej jednak zdać się na własny gust lub wspomóc się zdjęciami w internecie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz gust jest bardzo ważny, ale nie obejdzie się bez konsultacji z fachowcem, który oceni podłoże i pomoże wybrać odpowiedni gatunek drewna oraz rodzaj podłogi. Można oglądać zdjęcia w Internecie, ale wybierając podłogę trzeba koniecznie zobaczyć ją na "żywo".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość rzeczy proponuje zobaczyć na żywo są również programy internetowe dzięki którym możemy zobaczyć swój dom po remoncie, nowy design itp. Firmy które się tym zajmują nie są wcale takie drogie a architekci potrafią wiele. Chodź nie każdego stać na taki luksus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się zgadzam. Panele zerwaliśmy przy remoncie i już nigdy więcej. Teraz mam drewno wszędzie poza łazienką, gdzie mam płytki gresowe wyglądające jak drewno. Dużo aranżacji ciekawych znalazłam w sklepie, w którym kupowałam płytki. Sklep znalazłam w internecie a mają, też siedzibę w Lublinie, gdzie można zobaczyć płytki zagraniczne. Nazywa się dekordia. A podłogę w domu, mam dębową i sobie chwalę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam wszędzie panele. Bardzo ładnie wyglądają. Również pozwoliłem sobie użyć programu internetowego by zobaczyć jak będzie wyglądać mój dom po remoncie ;) Wyszło całkiem nieźle. Prawie tak samo jak teraz po remoncie :) Bardzo mi się to spodobało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ja mam wszędzie panele. Bardzo ładnie wyglądają. Również pozwoliłem sobie użyć programu internetowego by zobaczyć jak będzie wyglądać mój dom po remoncie  ;) Wyszło całkiem nieźle. Prawie tak samo jak teraz po remoncie  :) Bardzo mi się to spodobało
No to żeś wtopił kasę ładnie panele strasznie nietrwałe nawet najlepsza jakość ścieralności bardzo szybko się niszczy do tego trzeba je myć często. Ja tam wole drewno stare dobre parkiety polakierowane na to dywanik i jest elegancja glancja :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do trwałości paneli to zależy od drewna polecam drewno dębowe i po problemie z trwałością chyba słoni w pokoju nie będziesz trzymał wiec nie masz się co martwić mam 3 lata i jakoś nie widzę uszczerbku na wyglądzie. Polecam sprawdzić popularne aranżacje na necie do tego dołożyć pare własnych kompozycji i zmienić troszkę i będzie oryginalność ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie wyglądają kosntrukcje szklane w łazience
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakieś megamocne panele wytrzymałyby porównanie z deskami, ale nie wyobrażam sobie, żeby było ich sporo rodzajów. Deska to deska, panel - wiadomo - erzatz niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie może w jaki sposób można powiększyć wizualnie małą łazienkę? Mam Łazienkę 8m2 i wydaje się bardzo mała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nawiążę do jednej istotnej sprawy przy budowie domu, a konkretniej przy wyborze projektu. Warto już na tym etapie myśleć o każdej rzeczy, która może później się przydać. Kupując projekt polecam zaopatrzyć się w kosztorys. Później zdecydowanie szybciej pójdą rozmowy z wykonawcami i będzimy mić większą kontrolę nad finansami. Dobrze wyliczone kosztorysy ofruje firma http://www.e-domy.com.pl/z_poddaszem_z_mozliwoscia_adaptacji.html.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...