Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

czyszczenie instalacji CO

Utworzony przez dadzio6565, 19 kwietnia 2017 r. o 12:55
Panowie i panie, gdzie kupujecie środki chemiczne do czyszczenia instalacji CO? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czyszczenia instalacji takich jak CO zalewam płyn Sunex. Zamawiam go z hurtowni internetowej na swatt.pl. Mają dobre ceny, sprzedają płyn w dużej butli, bardzo jest to wydajne, wystarcza na zalanie długich metrów instalacji. Z samą hurtownią generalnie mam pozytywne doświadczenia, jeszcze mi problemów nie robili, a musiałem raz im zwracać mufy, bo zamówiłem jednak większe niż potrzebowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jestem w kontakcie już drugi rok z hurtownią Swatt i to głównie oni mi robią zaopatrzenie. Mają sporo osprzętu pod instalacje CO i inne. Co do chemii to kupuję u nich płyn czyszczący Sunex do instalacji i się sprawdza. Duża wydajność, prosta obsługa. Można u nich ten płyn dostać na lepszych warunkach jeśli ktoś prowadzi firmę, mają dość dużo rabatów dla instalatorów. Jak to wygląda dokładniej to na stronie swatt.pl jest opisane.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...