Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

drukarka do domowego użytku

Utworzony przez herbiks, 23 sierpnia 2018 r. o 16:47
znacie jakiś ekonomiczny model, syn potrzebuje na studia, najlepiej laserowa z latwo dotępnymi zamiennikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej jakis brother np. hp1222we, mam od niedawna i jest świetna, na pewno zamienniki są dostępne, active jety powinny być dostepne juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Planowałam kupić drukarkę na studia, ale kiedy się przeprwadziłam, okazało się że w pobliżu jest Drukarnia Reban (w Krakowie). Studiuję na asp, więc klasyczna drukarka w tym przypadku nie zdaje egzaminu. U nich zamawiam często druk moich prac i jestem bardzo zadowolona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te activejet nadadzą sie do drukowania zdjęć? Szukam dobrych zamienników które by się sprawdziły do takiego użytku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadzadzą się bardzo dobrze, one drukują jak oryginalne tusze, ja nie widzę różnicy między activejet a tuszem który miałem dołączony do drukarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie kupujecie te activejety? Da się gdzieś stacjonarnie tanio kupić czy lepiej jednak szukać w necie? Wiem z tusze dobre tylko gdzie najszybciej kupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tesco jest ich punkt, ale też w media markt, euro, czy auchan kupisz bez problemu, ja zamawiam przez allegro w kilka dni powinny być już  ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...