Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Frankowicze spłacają raty, a dług się nie zmniejsza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2017 r. o 18:41 Powrót do artykułu
kto wziął, niech sobie płaci, albo jedzie do Szwajcarii zarabiać przy gnojówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Tfu!! niedobre. Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do , teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 hej lemingi, nie róbcie paniki! Nie świrujcie!! Za chwilę przyjdzie belka i zrobi franka po 20 groszy!! Musi tylko dopić koniak w knajpie "sowa i przyjaciele". Taka to ona jest ta belka!Banki będą wam płacić raty, a nie wy im!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Najrozsądniejsza wydaje się być propozycja byłego pana prezydenta: utworzenie specjalnego funduszu do spraw frankowców. W zarządzie funduszu należy zatrudnić samych przydupasów z PO z pensjami po 20 patoli miesięcznie. Myślę, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie specjalnego "Ministerstwa do spraw Frankowców". W ministerstwie owym, wszelkie etaty obsadzić przydupasami z PO i PSL. Najniższa pensja też jakieś 25 patoli. Ministerstwo decydowałoby, czyj kredyt spłacić, a komu dać kopa z mieszkania. Łapówki mile widziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 frankowicze, czyli frankensztajny! winniście się leczyć, bo macie coś z glacą! nabraliście kredytów, wprowadziliście się do apartamentów i chcecie,  aby podatnicy za was owe kredyty spłacali? To się w pale nie mieści! Zgłoscie się do psychiatry i to zaraz. Im szybciej komornicy wywalą was ,z owych apartamentów,  które nigdy waszymi nie były, tym ,dla was, lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frankowicze i emeryci nabijani w balona PODZIĘKUJĄ PISOWI w najbliższych wyborach, oj PODZIĘKUJĄ !!!. Frankowicze zostali oszukani przez banksterów. Jakoś Orban potrafił sobie z tym poradzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać to. Na biednych nie trafiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami sobie winni. Gdyby kurs franka spadł np. do 1zł to na pewno nikt by nie pyskował. To jest loteria, można wygrać, można stracić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULUJĘ FRANKOWICZE, drugi raz daliście się oszukać  1 raz bankowi 2 raz pisowi 3 raz ciekawe komu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO PSYCHIATRY: człowieku Ty chyba piszesz te bzdury z zakładu psychiatrycznego ale jako pacjent. Zastanów się nad sobą i poczytaj dobrze o co chodzi frankowiczom. Nikt nie chce twoich pieniędzy. A ciekaw jestem ile ja płacę za twoje dzieci a może za dopłatę do MDM. A po tych słowach to bałbym się, że wróci to do ciebie. Wredota z Ciebie wypływa i żal mi takich ludzi. Żal mi Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co.. znasz to z własnych doświadczeń hahaha. Pewnie u rodziców zajmujesz jeden pokój i udajesz macho hahaha. Żal Ci dupsko ściska, że ja mam mieszkanie a Ty wielkie G... Mnie stać na moje mieszkanie i nie jem kaszanki. Ale do tego trzeba mieć pracę  i mózg na miejscu. Biedactwo masz życie do dupy i wieczorami sobie dorabiasz na tanie wino pod pseudonimem trol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, pewnie właśnie tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoby zainteresowane bezpłatną konsultacją prawną dotyczącą niedozwolonych klauzul umownych zawartych w umowach kredytów we chf, zapraszamy do kontaktu z kancelarią global z siedzibą we wrocławiu – ***kancelaria-global.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoby zainteresowane bezpłatną konsultacją prawną dotyczącą niedozwolonych klauzul umownych zawartych w umowach kredytów we chf, zapraszamy do kontaktu z kancelarią global z siedzibą we wrocławiu – ***kancelaria-global.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoby zainteresowane bezpłatną konsultacją prawną dotyczącą niedozwolonych klauzul umownych zawartych w umowach kredytów we chf, zapraszamy do kontaktu z kancelarią global z siedzibą we wrocławiu – ***kancelaria-global.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby zainteresowane bezpłatną analizą umowy swojego kredytu frankowego zapraszam do kontaktu ze mną pod numerem telefonu: 575 923 477. Jestem przedstawicielem regionalnym największej w Europie środkowo - wschodniej kancelarii. Do tej pory złożyliśmy 6,504 wniosków z reklamacją do banków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...