Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

grill elektryczy

Utworzony przez zonia, 10 maja 2013 r. o 19:19
Chce kupić grill elektryczny najlepiej otwarty, doradźcie czym sie kierować przy wyborze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszytskim: poborem prądu, aby był jak najmniejszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt, a do tego dobrze gdy ma oddzielny pojemnik na tłuszcz i ma wyjmowany wkład, bo łatwiej się myje. Ja mam taki i jest porządny, prądu nie je za dużo, a jedzenie dobrze grilluje. A i fajnie gdyby miał przykrywkę, wszystko szybciej dojdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde, ale mi teraz zrobiliście smaka na jakieś mięsko z girlla niestety nie posiadam takiego sprzetu, ale chyba musze sobie też to cudo sprawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wymień całą płytę na nową z grillem okap odrazu pochłania zapachy z grillowanych potraw model np. ariston ph 941 mstv gh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grill żeby był dobry, musi być mocny, a nie najsłabszy. Dobry grill ma ok 2000W, wtedy dobrze grilluje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...