Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gwarancja na piankę poliuretanową

Utworzony przez Kamil88, 17 czerwca 2019 r. o 09:15
Kto daje na aplikację pianki poliuretanowej dożywotnią gwarancję? Czy jest w ogóle taka opcja, bo słyszałem, że podobno jest. Do kogo się odzywać i czy to jest faktycznie utrzymywane? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amerykańską piankę QuadFoam500 dostarcza tylko Doskonała Izolacja, co warto sprawdzić. Słyszałem o wykonawcach, którzy obiecują złote góry i panie, co to za wartości techniczne, a okazuje się, że jakiś ściek najniższej klasy stosują. Trzeba wszystko sprawdzać i priorytetowo dystrybutorów komponentu. Akurat ocieplam obiekty komercyjne i pracuję na wskazanej piance i się sprawdza. Coraz więcej zamówień na nią leci, klienci się dopytują o amerykańskie technologie ocieplenia. To jest kontakt do głównego dystrybutora na krajowy rynek, z którego również korzystam ze swoją ekipą doskonalaizolacja pl/#about-us . Polecam, bo ludzie doświadczeni w temacie i ich wyceny zgadzają się z rzeczywistością. A nie, że zaraz coś się zmienia :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zadowolony z pianki, wykonanie u mnie robiła ***s://ekopur-system.pl . Sprawnie poszło na pewno szybciej niż z układaniem wełny. Wydaje mi się, że też izolacyjnie to u mnie wygląda lepiej niż u brata gdzie jest wełna.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...