Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaka wkretarka do domu

Utworzony przez peielg, 28 stycznia 2019 r. o 15:11
Chce kupic jakas niedrogą akumulatorwa wkretarke, zastosowanie domowe, typowe marketowe odpadaja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jaki masz konkretni budżet ale ja bym na Twoim miejscu bym coś od ryobi wziął. Jak startujesz z wyposażeniem warsztatu od razu pomysl o serii one+, bedziesz mógł potem nie kupować akumulatorów dodatkowych, bo jedenk pasuje do wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak z żywotnością tych akumulatorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ul] Na żywotność baterii ryobi nie mogę narzekać, nie zauważyłem żeby jakoś krócej sie na nich pracowało niż na sprzętach innych marek. Baterie się szybko ładują, to ogromna zaleta tych akumulatorów, w porównaniu z poprzednimi modelami praktycznie waga się nie zmieniła a pojemnosć jest dużo większa.[/ul]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...