Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaka zmywarka do domu?

Utworzony przez Danti, 28 maja 2019 r. o 16:31
Chcę niedługo kupić swoją pierwszą zmywarkę, na jakie parametry zwrócić uwagę? Co powinna mieć? Jakie opcje są przydatne a jakie nie? Na razie pochodziłam po sklepach i spodobał mi się jednej model z electrolux maxiFlex, model z 3 koszami. 2 na naczynia i 1 duży na sztućce i wszystkie przybory kuchenne, wydaje sie to fajne, bo  w sumie sztućce nie zajmują miejsca talerzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam ten dylemat. Powiem Ci że zaintrygowałaś mnie tym trzecim koszem. A czy ta zmywarka nie zajmuje dużo miejsca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozmiary ma standardowe ;) po prostu jest to sprytnie tak zaprojektowane że wszystko się ladnie mieści, ten trzeci kosz super sprawa, wrzucam do niego wszystki możliwe akcesoria kuchenne, bo nie jest wcale bardzo płytki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie na zmywarkę Electroluxa QuickSelect. Słyszałam że jest mądra, że wystarczy wybrać tylko czas i dodatkowe opcje a ona sama wybiera optymalne parametry. Ciekawe jak to działa. Ma może ktoś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam o tym modelu quick select ale w końcu wybraliśmy ta z koszem, jeśli się na nią zdecydujesz to na pewno też nie pożałujesz, bo ta opcja jest bardzo fajna, na pewno bardziej pozwala użytkownikowi na dopasowanie czasu pracy zmywarki do swoich potrzeb. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O bardzo fajnie to brzmi, poczytałam o tej zmywarce QuickSelect i jestem coraz bardziej przekonana do jej zakupu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, to jest bardzo fajne rozwiązanie, ustawia się tylko czas a zmywarka sama dostosowuje optymalne parametry. A dodatkowo dolny kosz można podnieść do góry i nie trzeba się schylać żeby wyjąć naczynia. Jestem z niej zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...