Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki rodzaj materaca możecie mi doradzić?

Utworzony przez papacarlito, 11 marca 2013 r. o 19:58
A my chwalimy sobie z flori meble super premium. Naprawdę bardzo wygodny. Śpimy jak te niemowalaki. Ma 9 stref sprężyn więc jest idealny dla nas bo oboje mamy problemy z kręgusłupami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwygodniejszy jest materaz sprężynowy i też taki ci polecam. mam w każdym pokoju i wszyscy wysypiają się bez problemu. dobre materace sprzedają na ***materacyk.pl/ gdzie zamawiałam kilka do domu. mają duży wybór i są antyalergiczne co jest dużym plusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak śpie na miękkim materacu to wstaje rano z bólem kręgosłupa. muszę mieć średnio twardy materac, najlepiej z pianki termoelastycznej. zdecydowanie materace comfortbe cec***e dobra jakość i wytrzymałość - mam i polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My z mężem zdecydowanliśmy się na materac średniotwardy ale z pianki wysokoelastycznej więc oboje czujemy się komfortowo, chociaż różnica wagi w naszy przypadku jest dosyć znacząca. Od sieie mogępolecić na pewno piankę łaśnie wysokoelastyczną i termoelastyczną ale muszą być dobrej jakości, dosyć gęste żeby były wytrzymałe i spełniały swoje zadanie. Żeby nie być gołosłowną to braliśmy model Fortuna marki Bedding.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***comfortbe.pl - solidne materace dostępne w wielu rodzajach, dla dorosłych i dla dzieci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak naprawdę zależy od wielu kwestii, w jakiej pozycji lubimy spać, jaka jest nasza waga, czy mamy jakieś problemy zdrowotne itp. My z mężem zdecydowaliśmy się na materac August i Aurelia z firmy Sheepo, bo między nami jest dość duża różnica wagi (ponad 40kg), a ten materac ma dwie twardości, dla męża jest twardsza strona, dla mnie o standardowej twardości i dzięki temu oboje się wysypiamy. Jest naprawdę wygodnie, materac dopasowuje się do kregoslupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
materac musi być dobrany do waszej wagi. Ten sam materaca dla osoby, która waży 50 kg może być twardy, a dla osoby, która waży 90kg już średniotwardy ;)  A jeśli szukacie dużego wyboru w materacach to polecam zajrzeć tutaj: ***s://***mirjan24.pl/36-materace-i-stelaze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie dobrze się sprawdza średniotwardy materac z ***mirjan24.pl/36-materace-i-stelaze . Wybrałam antybakteryjny i antyalergiczny - niestety mam uczulenie na roztocza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz sobie ten przewodnik ***blog.mirjan24.pl/jaki-materac-wybrac, mnie udało się z jego pomocą dobrać idealny materac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dołączam się do pytania - materac bezpośrednio na podłogę? skąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...