Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaki telewizor wybrac do salonu 30m2?

Utworzony przez pierożek ze szpinakiem, 1 września 2010 r. o 15:36
Może was zaskoczę, ale poszukuje odpowiedniego telewizora odpowiednio dopasowanego do salonu 30m2. Nie chce, żeby był ani za mały ani za duży. Mam sporo mebli w tym pomieszczeniu, więc za bardzo miejsca nie ma. TV będzie oddalony od kanapy o jakieś 2-2,5 metra. Ile zatem cali powinien miec, żeby nie psuł nam wzroku? I jaki model polecacie? Słyszałam, że plazma najlepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że plazma jest najlepsza... jednak... kupując już dobry telewizor (jeśli chodzi o markę polecam szczerze LG lub Samsung) warto też zwrócić uwagę na ilość prądu, jaką ciągnie. Dlatego też polecam kupić sobie, może troszkę droższy od zwykłego, ale koszta na pewno się zwrócą, telewizor LED . Nie wierzyłam dopóki nie spróbowałam. Oprócz małych kosztów za energię zaletą jest to, że kompletnie nic nie razi, a obraz jest niezwykle czysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki rozmiar możesz sobie orientacyjnie wyliczyć tutaj a jeżeli chodzi o technologię to wybrałbym led energia drożeje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto mieć ścianę z telewizorem na cała jej wielkość! Wtedy polecam Samsung LED UE75ES9000S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez jaj ani LG ani Szajsung. Te telewizory maja bardzo przeciętną jakość obrazu. No chyba, ze kupsz z najwyższej półki. Proponuję SONY około 40-42 cale. Obraz jak żyleta nawet na Cyfrowym Polsacie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza opcja to telewizor Sony , dobra jakość obrazu, przystępna cena, warto brać Sony pod uwagę przy zakupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mamy Samsunga, jesteśmy bardzo z niego zadowoleni.Obraz świetny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...