Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie znacie ciekawe funkcje pralki?

Utworzony przez Gość, 13 września 2013 r. o 16:08
Jakie funkcje poza tymi typowymi mają wasze pralki bądź słyszeliście o jakiś nowościach? Zbieram informacje na ten temat.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fukcja pranie eko. Zużywa mniej wody i mniej energii (dla eko zakręconych). Usuwanie sierści (dla zoo zakręconych). Odzielny program dla jeansu. Krótki program (jedynie odświeżenie ubrań)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np. opóźnienie umożliwia zaprogramowanie momentu rozpoczęcia prania nawet kilka/kilkanaście godzin po włączeniu pralki. Możemy więc uruchomić pralkę, a pranie zakończy się w momencie, kiedy będziemy mieli możliwość wyjęcia upranych rzeczy. Dla mnie ważna jest również funkcja prania butów. Parametry prania są dostosowane do prania butów sportowych z tkaniny i tworzywa sztucznego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie funkcje poza tymi typowymi mają wasze pralki bądź słyszeliście o jakiś nowościach? Zbieram informacje na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są pralki posiadające program łatwe prasowanie i działa tak, że uruchamia delikatniejszy tryb prania i wirowania oraz zapewnia większą ilość wody w bębnie podczas płukania, dzięki temu tkaniny nie zbijają się ze sobą, są mniej pogniecione co w efekcie daje łatwiejsze i szybsze prasowanie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawą funkcją jest suszarka, ale to wtedy jest pralko-suszarak;). Ale jak szukasz nowej i dobrej pralki, a nie wiesz co wybrać to może sprawdź aktualny http://ranking-pralek.pl/ .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fukcja pranie eko. Zużywa mniej wody i mniej energii (dla eko zakręconych). Usuwanie sierści (dla zoo zakręconych). Odzielny program dla jeansu. Krótki program (jedynie odświeżenie ubrań)
Mamy tę samą pralkę? :P Moja też ma te funkcje :D Do tego jeszcze pranie delikatne - dla jedwabiu i jego pochodnych, wełna - do prania ubrań wełnianych, podczas tego programu pranie jest namaczane. I fajna funkcja - planowanie prania, można sobie zaplanować na czas jak nas nie ma w domu, a po powrocie tylko wyjąć i wywiesić pranie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam pralki z funkcją pupil, która usuwa sierść zwierzęcą z ubrań.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ma suszenie - rewelacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...