Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kredyt na mieszkanie. Na wkład własny trzeba oszczędzać 11 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2017 r. o 08:57 Powrót do artykułu
Średniej krajowej nie ma 70% ludzi. A te gadki to przykład że ludzie mają wegetowac z 15 lat by.......brać kredyt. Mieszkania będą taniec już są oferty za 3.9-4 na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według statystyki jak lewą dłoń włożysz do bardzo gorącej wody a prawą do zimnej to się nie poparzysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od jakiegoś czasu również prowadzę swój budżet domowy. wg. mnie to bardzo ważna czynność, dzięki której mogłem w pewnym momencie zweryfikować czy stać mnie na odejście z korporacji i rozwijać dalej własną firmę. uskuteczniłem również o tym wpis na moim blogu. ***piaskownicameksa.pl/oszczedzanie-i-kontrola-wydatkow/ zachęcam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my dopiero uczymy się oszczędzania. ja podszedłem do lokat na nowy, moim zdam ciekawy sposób. patrzę na oferty banków, co w tv i na np. ***extralokaty.pl/ by znaleźć perełki. dzięki temu przekładam szybko środki tam, gdzie się opłaca, bo stawiam na krótkoterminowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...