Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olej na taras

Utworzony przez karpos, 17 września 2015 r. o 08:38
Hejka! Czy mogę jeszcze położyć olej na taras?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście! Najlepiej zrób to jeszcze zanim dotrą do nas przymrozki i typowo jesienna pogoda. J Pamiętaj ,aby nakładać olej w możliwie bezwietrzny i słoneczny dzień.   Polecę Ci zastosować sprawdzony Bondex Extreme Oil–jest odpowiedni na każdy rodzaj drewna, możesz go zastosować na drewno impregnowane ciśnieniowo i egzotyczne. Zapewnia wyjątkową trwałość powierzchni, chroniąc ją przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, promieni UV i wody (również chlorowanej). Tworzy efekt antypoślizgu, co sprawa, że doskonale nadaje się do dekorowania i ochrony drewnianych tarasów. J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe... dopiero teraz widzę, że moje pytanie było średnio zrozumiałe, ale dzięki za odpowiedź. Piszecie o bezwietrznym i słonecznym dniu, zatem... mam czekać na wiosnę? Bo przecież teraz raczej już na takie dni nie ma co czekać :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...