Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pralka dla alergików

Utworzony przez Gość, 19 czerwca 2013 r. o 12:17
Słyszałem, że są w pralkach dodatkowe programy, które wypłukują do 99,99 procent bakterii i detergentów z pranych ubrań, może ktoś to potwierdzić i wskazać pralki które maja tą funkcję?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np. pralka Beko WMB 91242 LC z programem BabyProtect, który został stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych jak i odzieży dla osób mających alergie skórne. Jest to nic innego jak wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie, dzięki czemu program eliminuje bakterie oraz zapewnia oczekujące rezultaty prania i całkowite wypłukanie substancji piorącej, której pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych o czym informują producenci proszków.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukujesz czegoś ładnego do domu lub ogrodu, a może masz ochotę wygodnie usiąść na kanapie. :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tek, jest coś takiego. W tej pralce http://zaprani.pl/beko-wmb-51031-pl-pt-z-funkcja-babyprotect/ znajdziesz właśnie takie rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej chyba kupić proszek antyalergiczny niż jakąś specjalną pralkę, przecież to musi strasznie dużo kosztowac :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno podać model pralki najlepszej dla alergików, cały czas wchodzą na rynek nowe model. Warto śledzić ranking pralek i na bieżąco sprawdzać co jest na topie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem nic o pralkach dla alergików, ale czy nie łatwiej kupić antyalergiczny proszek do prania? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pralkę LG. Firma znalazła sposób na pozbycie się domowych alergii i wyprodukowała linię pralek LG Allergy Care, które uzyskały rekomendację Brytyjskiej Fundacji Przeciwdziałania Alergiom, spełniając jej rygorystyczne standardy. Moim zdaniem to jest skuteczny sposób w walce z alergią  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pralka WMB 51031 PL PT ma program BabyProtect został stworzony do higienicznego prania ubrań dziecięcych oraz osób cierpiących na alergie skóry. Dzięki dłuższemu praniu w wyższej temperaturze oraz intensywniejszemu płukaniu zostają wyeliminowane szkodliwe bakterie. Dokładnie wypłukuje środek piorący, który może być przyczyną alergii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...