Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sklep internetowy ze zniczami

Utworzony przez Miki77, 3 sierpnia 2020 r. o 10:12
Zrobiłem pomnik dla rodziców i teraz chciałem tam postawić jakieś ładne znicze nieco większe, tak żeby były tam na stałe, by potem do tego również dopasować już tylko wkład do takiego znicza i go zmieniać regularnie. Tylko w okolicy nie bardzo jest co wybrać, więc może w sieci coś się uda kupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też szukałam coś dla mamy na grób, tak żeby był duży znicz na stałe i do niego wkładać na cały tydzień od niedzieli do niedzieli wkład i tak ostatecznie wybrałam w sieci   ***s://allegro.pl/oferta/znicz-kapliczka-hk-14-serce-mama-zloty-oryginal-sz-9109042781?item=9109042781  . Proste szkło z napisem, delikatne zdobienia różą. Ładnie wygląda, zrobiony solidnie więc mam nadzieje, że będzie trwały. Wygodnie się go czyści, bo ma sporą szerokość.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...