Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sklep z zabawkami

Utworzony przez Obrał77, 27 sierpnia 2020 r. o 13:52
Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu z zabawkami, gdzie będę mógł znaleźć dla dziecka fajne zabawki w rozsądnych cenach. Jak macie coś sprawdzonego, gdzie ten wybór produktów jest spory to podzielcie się propozycjami, chętnie skorzystam z podpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio przed sezonem wakacyjnym zastanawiałem się czy zamawiać znów pluszowe zabawki do swojego sklepiku we Władysławowie, bo w sumie nie wiadomo było czy wakacje będą czy nie będą. Na szczęście zniesione restrykcje i ostatecznie zamawiałem w ofercie ***s://mojezabawki.com/ . Maskotki z wyszytą nazwą miejscowości, cena dobra, jakość jak w poprzednich latach też. Przy dużym zamówieniu nawet z tej ceny nieco udało mi się urwać. Sklep od lat należy do miejsc godnych polecenia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...