Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nikt ich nie zmusza do zamieszkania tam czynsz swoje a w czynszu jskie maja zaliczki na prad wode to nie jest sam czynsz hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli znowu ludzie płacący podatki zrzucą się na kolejne wydatki, jakie wspaniałomyślnie przed wyborami deklaruje PiSowski rząd? OK, nie twierdzę, że mieszkańcy tych lokali nie płacą podatków, bardziej chodzi mi o to, że znowu PiSowski projekt okazał się niewypałem, który w zderzeniu z rynkową rzeczywistością jest nadzwyczaj kosztowny. Te matoły niczego nie potrafią przygotować dobrze, a mimo to wciąż tylu ludzi ich popiera. No to niech ci popierający płacą za "wyczyny" swoich "wspaniałych" polityczków-nieudaczniczków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luoi czytaj ze zrozumieniem. Przez dwa lata muszą tam mieszkać, bo tak jest w umowie. A jesteś pewien , że zostawiłbyś mieszkanie w które zaiwestowałeś kilkanaście tys. zł. około roku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli znowu ludzie płacący podatki zrzucą się na kolejne wydatki, jakie wspaniałomyślnie przed wyborami deklaruje PiSowski rząd? OK, nie twierdzę, że mieszkańcy tych lokali nie płacą podatków, bardziej chodzi mi o to, że znowu PiSowski projekt okazał się niewypałem, który w zderzeniu z rynkową rzeczywistością jest nadzwyczaj kosztowny. Te matoły niczego nie potrafią przygotować dobrze, a mimo to wciąż tylu ludzi ich popiera. No to niech ci popierający płacą za "wyczyny" swoich "wspaniałych" polityczków-nieudaczniczków.
 Biedna, zakompleksiona literka, którą uciskają klapki na oczach i z bólu, z bezsilności wobec faktów, rzuca wyzwiskami. Ale, na szczęście, naród polski nie jest ani ślepy, ani głupi. Wybiera mądrze. Wybiera tych, którzy mu służą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli znowu ludzie płacący podatki zrzucą się na kolejne wydatki, jakie wspaniałomyślnie przed wyborami deklaruje PiSowski rząd? OK, nie twierdzę, że mieszkańcy tych lokali nie płacą podatków, bardziej chodzi mi o to, że znowu PiSowski projekt okazał się niewypałem, który w zderzeniu z rynkową rzeczywistością jest nadzwyczaj kosztowny. Te matoły niczego nie potrafią przygotować dobrze, a mimo to wciąż tylu ludzi ich popiera. No to niech ci popierający płacą za "wyczyny" swoich "wspaniałych" polityczków-nieudaczniczków.
Biedna, zakompleksiona literka, którą uciskają klapki na oczach i z bólu, z bezsilności wobec faktów, rzuca wyzwiskami. Ale, na szczęście, naród polski nie jest ani ślepy, ani głupi. Wybiera mądrze. Wybiera tych, którzy mu służą.
poker, matołku - a jakieś konkrety? Bo jak na razie, to fakty świadczą przeciwko PiSowi. Jedyne, co potrafią twoi zleceniodawcy, to rozdawać nasze pieniądze. Cała reszta, to jedna wielka porażka. Brak inwestycji infrastrukturalnych, ogromna inflacja, koryto+ (dla swoich, oczywiście), deprecjacja kraju na arenie międzynarodowej (wizyta Bidena, to nie zasługa PiSowskich władz, tylko wojny za naszą granicą), rozwalenie systemu sądownictwa, kłótnie i wojenki na praktycznie każdym szczeblu, podzielenie społeczeństwa, sprowadzenie kobiet do roli rozpłodowej... Mam wymieniać dalej? Co na to wszystko odpowiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wymieniaj marny propagandysto, bo inaczej ci nie zapłacą. K-łamstwo całą dobę to cel twojego marnego życia i sposób na zarobek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wymieniaj marny propagandysto, bo inaczej ci nie zapłacą. K-łamstwo całą dobę to cel twojego marnego życia i sposób na zarobek.
Nie oceniaj innych swoją miarą. Jak zwykle - gdy dochodzi do konkretów, poker chowa pusty łebek w piasek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymień przynajmniej jedną uchwaloną przez PiS ustawę , którą zaraz po uchwaleniu nie trzeba było poprawiać lub nowelizować . Rzucasz ogólnkami i obrażasz innych komentujących , ale o konkretach nigdy nie piszesz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymień przynajmniej jedną uchwaloną przez PiS ustawę , którą zaraz po uchwaleniu nie trzeba było poprawiać lub nowelizować . Rzucasz ogólnkami i obrażasz innych komentujących , ale o konkretach nigdy nie piszesz .
 Ja kogoś obrażam?! A może piszesz na raz do nas obu? Jeśli to taki skrót to się zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak , piszę o obrażaniu do was obu , ale o konkretach i o ustawie uchwalonej przez PiS bez błędów przez ponad siedem lat rządów , nigdy nie dostałem od ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gutek ja za swoje zapłaciłem gotówką nie mała a nie czekalem jak ktoś cos mi da za darmo jak ja wychowywalem dzieci to byl tylko zasiłek rodzinny 21 złotych na dzisiejsze a teraz pis daje same plusy wiec pora na minusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak , piszę o obrażaniu do was obu , ale o konkretach i o ustawie uchwalonej przez PiS bez błędów przez ponad siedem lat rządów , nigdy nie dostałem od ciebie.
 Obrażasz mnie stawiając w jednym rzędzie z prostaK-iem i jednocześnie kłamiesz, bo ja nigdy nie piszę z pogardą o innych. To domena innych, nie moja. A co do błędów PiS - owszem, może i popełniają, ale zawsze je naprawiają. Wyobrażasz sobie, co by działo się w Polsce, gdyby te siedem lat rządzili poprzednicy? Chętnie przeczytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gutek ja za swoje zapłaciłem gotówką nie mała a nie czekalem jak ktoś cos mi da za darmo jak ja wychowywalem dzieci to byl tylko zasiłek rodzinny 21 złotych na dzisiejsze  a teraz pis daje same plusy wiec pora na minusy
 Masz rację. Przez dziesięciolecia nikt nie dbał w Polsce o rodziny, nikt nie starał się pomóc ludziom żyć lepiej. Kilkadziesiąt lat po wojnie u nas była bieda, a sąsiedzi bogacili się i rozwijali. To dlatego młodzi, często wykształceni, musieli szukać chleba za granicą. Wyjechały miliony Polaków. Ten rząd proponuje rozwiązania, żeby wyrównać warunki życia w Polsce do takich, jakie są za granicą. Ale nie wróci ci młodości. I nie odda tego, co wypracowałeś. Należałeś do straconego pokolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak , piszę o obrażaniu do was obu , ale o konkretach i o ustawie uchwalonej przez PiS bez błędów przez ponad siedem lat rządów , nigdy nie dostałem od ciebie.
Obrażasz mnie stawiając w jednym rzędzie z prostaK-iem i jednocześnie kłamiesz, bo ja nigdy nie piszę z pogardą o innych. To domena innych, nie moja. A co do błędów PiS - owszem, może i popełniają, ale zawsze je naprawiają. Wyobrażasz sobie, co by działo się w Polsce, gdyby te siedem lat rządzili poprzednicy? Chętnie przeczytam.
poker - nie rozsśmieszaj użytkowników tego forum. Właśnie napisałeś z pogardą o mnie, a twierdzisz - w tym samym zdaniu! - że nie piszesz z pgardą o innych. Poprawki PiSiorów polegają np. na wydłużeniu o kilka godzin terminu przyjmowania wniosków o dotacje, czego ostatnio byliśmy świadkami. Jesteś PiSowskim propagandystą i niczym więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gutek ja za swoje zapłaciłem gotówką nie mała a nie czekalem jak ktoś cos mi da za darmo jak ja wychowywalem dzieci to byl tylko zasiłek rodzinny 21 złotych na dzisiejsze  a teraz pis daje same plusy wiec pora na minusy
Masz rację. Przez dziesięciolecia nikt nie dbał w Polsce o rodziny, nikt nie starał się pomóc ludziom żyć lepiej. Kilkadziesiąt lat po wojnie u nas była bieda, a sąsiedzi bogacili się i rozwijali. To dlatego młodzi, często wykształceni, musieli szukać chleba za granicą. Wyjechały miliony Polaków. Ten rząd proponuje rozwiązania, żeby wyrównać warunki życia w Polsce do takich, jakie są za granicą. Ale nie wróci ci młodości. I nie odda tego, co wypracowałeś. Należałeś do straconego pokolenia.
Ty jednak jesteś albo bezdennie pusty, albo zwyczajnie płacą ci za pisanie tych bredni. Ale nic już PiSu nie uratuje przed wynikiem wyborów, chyba, że oszustwa przy urnach, jakie próbuje wprowadzić Kaczor ze swoimi przybocznymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodajmy jeszcze, że PiSiory już szaleją. Już zaczynają ścigać ludzi poprzez aparat przymusu. A to skonfiskowano dokumentację medyczną pacjentek z ok. 30 lat u ginekolożki, a to Karpińskiemu próbują coś przyszyć. Nic z tego nie wyjdzie, to tylko działania pod publiczkę przed wyborami, żeby proPiSowska gawiedź uznała, że PiS walczy z przestępcami. A tymnczasem przestępców ma masę w swoich szeregach. Nowakowi coś udowodnili? Z tego co wiem, to nie. Ale temat Nowaka i jego zegarka na pewno wypłynie za parę tygodni, żeby podgrzewać przedwyborczą atmosferę. Cały PiS - działania pozorowane, złodziejstwo, kolesiostwo, skok na publiczną kasę i dojenie społeczeństwa na każdym kroku (vide Orlen).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejka sra_K_a. Skoro złapali Karpia, to może i wkrótce przyjdzie czas na nieuchwytnego Dewelo-Fantomasa :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora soboniowi podziekowac i innym nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...