Tandoor - uniwersalny piecl, który może służyć do użytku domowego, jak również do ogrodu, restauracji czy kawiarni. Może być również niezbędny dla wędkarzy, myśliwych, oraz wszystkich imprez plenerowych. Tandoor- ten unikalny piec podarujecie sobie i swoim bliskim dużo przepięknych i smacznych potraw, przygotowanych na świeżym powietrzu!!! Tandoor - nowy smak, którego jeszcze nie poznaliście!!!     Tandoor ma wiele zalet.
  • Podczas gotowania nie będzie przeszkodą wiatr, deszcz i mróz. Piece są zamykane co zawsze daje stałą temperatura wewnątrz kotła.
  • Potrawy mogą być gotowane, pieczone i grillowane, wysoka temperatura wewnątrz pieca daje ogromne możliwości każdemu pasjonatowi kuchni.
  • W związku z brakiem bezpośredniego oddziaływania na jedzenie ognia, potrawy są bardziej soczyste
  • Tandoor daje szereg możliwość kulinarnych a jednocześnie skraca czas przygotowania potraw, do kilkunastu minut.
  • Przygotowywane potrawy nie są narażone na działanie dymu, powstającego w skutek spalania wytopionego tłuszczu, tak przygotowane jedzenie jest znacznie zdrowsze
    Sekret wspaniałego jedzenia złożonego w Tandoor! Tandoor daje możliwość szybkiego i równomiernego gotowania co przyczynia się do ochrony mineralnych pierwiastków, przygotowane potrawy pozostają soczyste i nie są narażone na utratę objętości jak również wagi. https://www.youtube.com/channel/UCZnbZEwjkxuJ56wdQAKkEEA/videos    
0