Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tani sosób na odnowienie salonu

Utworzony przez renka 172, 1 lutego 2019 r. o 12:57
Dzień dobry. Pragnę zmienić trochę wygląd naszego salonu, ale sama do końca nie wiem co, a nie chcę znów wydawać na to wielkich pieniędzy. Dodam, że salon urządzony mamy w skandynawskim stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie chcesz wydawać sporej kwoty to warto pomyśleć o wszelkich dodatkach. to naprawde tani i świetny sposób na odnowienie wyglądu pomieszczenia. Sama nietak dawno przerabiałam ten temat i równiez mamy mieszkanie urządzone w skandynawskim stylu. Wystarczyło tylko troche poszukać w sieci i uwierz mi, że za niewielkie pieniądze zrobiłam to. Kupiłam kilka fajnych poduszek, które znalazłam na scandicsofa.pl. Naprawde warto czasami poświęcic tego czasu na takie poszukiwania, bo dzięki temu znalazląm świetny sklep z meblami, a z ich bloga dowiedziałam sie wielu ciekawych rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, czasami za niewielkie pieniądze można zmienić wygląd pomieszczenia. Ja tak samo wydałam niecałe 300 zł na pufę, którą wypatrzyłam na slf24.pl i udało się. Piękny, stylizowany mebel, który doskonale wkomponowała się w aranżację i fajnie ja uzupełnia. Do tego chociaz to naprawde niewielka zmiana, ale bardzo widoczna, do tego stopnia, że koleżanka w pierwszej chwili sądziła, że w ogóle zmienilismy meble.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy twierdzą, że nie da się zmienić wyglądu pomieszczenia za niewielkie pieniądze, ale również twierdzę, że to jest możliwe. Mój budżet nie pozwalał mi na wymiane wielu rzeczy w salonie, a chciałam go włąsnie trochę odświeżyć. Zawsze w takich wypadkach zaglądam na superwnetrze.pl i za każdym razem udaje mi się coś fajnego znaleźć. Tym razem też tak będzie bo zamierzam kupić jeden ***s://***superwnetrze.pl/obrazy,k3113.html z tych obrazów. Muszę tylko zdecydować, który bo każdy jest łądny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...