Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urządzanie kuchni

Utworzony przez jans, 18 września 2019 r. o 01:06
Na sprzęt jakiej marki postawiliście w swoich kuchniach? Jesteście zadowoleni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja postawiłam głównie na Electrolux, mam taka płytę indukcyjna i piekarnik. Piekarnik SurroundCook, w którym można piec w temperaturze o 20% niższej niż w tradycyjnych piekarnikach. Jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może dać drugie życie meblom kuchennym? zobaczcie sobie za frontami meblowymi, ja w taki sposób odnowiłam kuchnię , koleżanki zazdroszcza mi bardzo. Fronty zamówiłam tutaj frontline.info.pl . Jest w czym wybierać, cenowo ok i wysyłka szybka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Sotbe mają ładne baterie jak ktoś szuka do kuchni czy łazienki, takie nowoczesne, oszczędne, dobrze wykonane i ceny dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Swissliniger mają super wybór kabin prysznicowych, brodzików, wanien itd, my u nich łasnie kupowalismy kabinę narożna. Rok juz ma a nadal jak nowa, nawet powłoka zachiowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najważniejsza była płyta indukcyjna. Zainwestowałam w Electrolux Sense Pro i jestem zachwycona. To był strzał w dziesiątkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie są dobre. Ja cieszę się z moich ostanich zakupów, na których udało mi się całkiem sporo zaoszczędzić. Zajrzałam znów na superwnetrze.pl i okazuje się, że w promocji są rzeczy brabanita, zack i blomus. No cóż takiej okazji nie można przepuścić. Jednak to świetne marki. W sumie na tych czterech rzeczach zostało mi kilka setek, a to już coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie wybraliście ***mirjan24.pl/240-meble-kuchenne ]meble kuchenne . Zamawiane pod wymiar czy modułowe dostępne od ręki? Twardy orzech do zgryzienia - na wymiar są wygodne, bo fachowiec załatwia temat, ale z drugiej strony modułowe będą tańsze i szybciej dostępne. Co robić, poradźcie ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kuchnia jest już praktycznie gotowa do użytkowania. Brakuje w niej jeszcze kilku rzeczy i zaciekawiła mnie ta oferta superwnetrze.pl. Faktycznie sporo ładnych rzeczy mozna u nich kupić. Na dobry poczatek wzięłam dziś szklanki termiczne, które były akurat w świetnej cenie. Zobaczę jeszcze ale coś mi mówi, że i ja zostane ich stałą klientką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerknęłam na to superwnetrze.pl i faktycznie jest tam w czym wybierać i z tego co zauważyłam to i ceny sa nawet nawet. Muszę lepiej przejrzeć tę ofertę, ale ta brabantia robi wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy chciałam sprawdzić w internecie porady dotyczące urządzania kuchni natknęłam się na pewną stronę internetową. Projektują wnętrza i napewno dobrze doradzą w urządzaniu wnętrz ヽ(´• ‿‿ •`)ノ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://e-wystroj-wnetrz.pl/  Świetna strona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie na połączenie salonu z aneksem kuchennym? Słyszałam, że w małych mieszkaniach to ratuje wolna przestrzeń, ale zastanawiam się czy to praktyczne rozwiązanie. Ciekawie to jestopisane tutaj:  ***blog.mirjan24.pl/salon-z-aneksem-kuchennym  rozwiało to część moich wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Sotbe znalęźliśmy super wybór baterii i kuchennych własnie i łązienkowcyh. Mamy kuchnie w stylu skandynawskim uzrądzoną , a tu własnie baterie w tym stylu. Solidne, ceny dobre, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno urządzałam swoją kuchnię, meble to jedno, ważne, żeby były ładne. Jednak najważniejszy był dla mnie dobór sprzętu, postawiłam na markę Electrolux, uwielbiam piekarnik SteamBake - mam dzięki niemu rewelacyjnie, soczyste mięso. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myślicie o nowoczesnym wystroju kuchni w mocnym kolorze? Biel i szarości są piekne, ale mnie juz trochę się znudziły. Właśnia planuję remont i kusi mnie mocna czeriwń, coś jak na zdjęciach tutaj: ***s://***mirjan24.pl/content/316-nowoczesna-kuchnia podoba wam się tak jak mnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...