Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warto kupić meble w sieci?

Utworzony przez ZenekM, 1 lutego 2019 r. o 12:49
Urządzamy nasze nowe mieszkanie i zastanawiamy sie czy faktycznie warto kupować w tych internetowych sklepach meble. Nie mamy z tym żadnego doświadczenia dlatego będziemy wdzięczni za podpowiedzi jak to jest i czy faktycznie sie to opłaca? A jeśli tak, to gdzie najlepiej je kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem tak. Przede wszystki jest wiekszy wybór, a i z doświadczenia wiem, że jakość jest znacznie lepsza, do tego ceny sa niższe, więc mozna jeszcze na tym zaoszczędzić. Kiedys kupowaliśmy gdzie popadło, ale od zeszłego roku nasz dom meblujamy meblami ze scandicsofa.pl. Muszę powiedzieć, że po pierwszym zakupie byliśmy bardzo mile zaskoczenie nie tylko wyglądem ale i znakomitą jakością. Jak się okazało to wszystko są meble ręcznie wykonane, a materiały faktycznie - pierwsza kalsa, no i ceny wcale nie sa jakieś wygórowane. Ja polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że warto, a co chcesz marnować czas i pieniądze na meble z sieciówek? Moim zdaniem z nimi szkoda nawet zachodu ich jakoś woła o pomstę do nieba. Chociaż z tego co wiem to w sieci równiez nie jest tak wesoło i tżeba się pilnować. Osobiście mogę polecić Ci ***slf24.pl/ to solidna firma, która jako jedna z nielicznych naprawde ofruje dobre meble w normalnych cenach i naprawdę dbają o swoją reputację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem tak i zgadzam się, że są znacznie lepsze pod względem jakościowym, a i tańsze. My mamy zaufanie do superwnetrze.pl, to również jeden z tych sklepów, który można nazwać rzetelnym. Na tyle razy co kupowaliśmy u nich i to nie tylko meble bo w ogóle rózne rzeczy do domu i ogrodu jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na nich. Zawsze wszystko jest ok i na czas dostarczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A materac do sypialni ktoś z Was kupował za pośrednictwem internetu? Mam trochę obawy, ale widziałam, że np. jeśli kupię na stronie Sheepo, to będę mogła przetestować materac przez miesiąc. Ktoś z Was z tej możliwości korzystał? Jak to wygląda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli o Sheepo chodzi, to sama mam od nich materac i jestem bardzo zadowolona, nie pamiętam, kiedy spałam tak wygonie. Postawiłam na model wysokoelastyczny Laura, naprawdę szybko dopasowuje się do sylwetki, materac ugina się tylko w miejscu nacisku, co jest ogromnym plusem, szczególnie wtedy, kiedy śpi się we dwójkę ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co myślicie o robieniu mebli samemu?? obiecałem żonie prostą szafkę nocną do sypialni, mam trochę urządzęń ryobi i myślę że robota pójdzie szybko, teraz tylko szukam jakichś ciekawych desek z duszą, bo takie marketowe jakoś mnie nie przekonują. Chcę jej zrobić prezent na naszą rocznicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co, sama też obawiałam się kupić materac za pośrednictwem Internetu, bo myślałam, że jednak lepiej przetestować w salonie, sprawdzić, czy materac nam odpowiada. Co okazało się błędnym myśleniem, bo tak naprawdę dopiero po kilku przespanych nocach masz możliwość dokładnej oceny, czy wybrany materac faktycznie Ci odpowiada. A jeśli producent, o którym piszesz daje możliwość trzydziestodniowego testowania bez zobowiązań, to tylko korzystać. Moim zdaniem świetna opcja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z własnego doświadczenia wiem, że bardziej opłaca się w sieci. Przede wszystkim sa dużo tańsze, lepsze i można kupić naprawde oryginalne i przepiekne meble. U nas np. mamy sporo mebli ze scandicsofa.pl i jesteśmy z nich naprawdę zadowoleni. Robione ręcznie, solidnie i widać, że dbaja o każdy, nawet najmniejszy detal. Perfekcyjnie wszystko jest wykończone no i te ich materiały obiciowe - pierwszorzęna jakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem tak. To prawda, że są znacznie niższe ceny i jest znacznie większy wybór. W takich internetowych sklepach częściej są też jakieś przeceny czy promocje. Sami z takiej skorzystaliśmy w slf24.pl przy zakupie narożnika. Sporo na nim zaoszczędziliśmy, a jako mebel muszę powiedzieć, że jest nparwdę fajny, elegancki i widać, że posłuży nam długie lata. Tu widać tę solidną robote i dobre materiały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukamy właśnie mebli do naszego domu, który po półtora roku nareszcie wykończyliśmy i teraz zaczyna sie cała ta zabawa z jego urządzaniem. Przejrzałam wasze propozycje i muszę powiedzieć, że są dość ciekawe, zwłaszcza scandicsofa.pl. Nie ukrywam zależy nam na takich solidnie zrobionych meblach z dobrych materaiłów, które dodatkowo maja też jeszcze ten wygląd, a te tak, mają. Kilka mebli zrobiło już na mnie ogromne wrażenie i zauważyłam, że ceny są nawet nawet. Musimy bliżej sie temu przyjrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie meble do mojego domu są kupione przez internet i ze wszystkich jestem bardzo zadowolna!  A najbardziej podoba mi się łóżko kontynentalne! Możesz zobaczyć je tutaj: ***s://***mirjan24.pl/906-lozka-kontynentalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak większość osób wszystkie mebele do swojego domu zamawiałam online. Moim zdaniem nie ma co się obawiać, w razie rozczarowania zawsze możesz zrobic zwrot lub wymienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...