Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakup telewizora, jaki wybrać?

Utworzony przez Olek, 21 listopada 2013 r. o 20:32
Forumowicze, który telewizor z tego rankingu polecacie http://ranking-telewizorow.pl/aktualny/ ? Chodzi o model, cale wiem jakie muszę kupić. Proszę o konkretne opinie. Pozdrawiam Olek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm, jeżeli to jest ranking najlepszych modeli, w takim razie poleciłbym ten na pierwszym miejscu. A jeżeli chodzi o ceny to sklep mall. Tutaj Samsunga UE40F6400 40cali znalazłem za 2199zł http://bit.ly/17OjkXS Pozdrawiam i życzę udanych zakupów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzieliście o tej stronce? : [ http://latwy.pl/doladuj-swoj-telefon ]   Ja sobie weszłam, zaryzykowałam i bam, dostałam doładowanie :D. Fakt faktem jest tylko jedno na jeden numer :(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki pieniądz do wydania, polecam TV LG 42LA6208 LED
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym ostrzegał przed takimi rankingami, bo to jest ranking popularności telewizorów, i to jeszcze na konkretnej stronie internetowej. W Polsce najpopularniejszym sklepem wielkopowierzchniowym jest Biedronka, można wiele takich przykładów wymieniać. Ja bym na Twoim miejscu rozejrzał się za jakimś rankingiem jakości, akurat w tej cenie możesz dostać już fajnego Philipsa 6008 z ambilightem, jakością obrazu w tej cenie to sobie najlepiej daje radę. Sam też wybierałem TV w podobnych cenach, dużo się naczytałem zanim zdecydowałem się na wybór, więc dzielę się swoją wiedzą. :)   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam Philipsa i z obrazu jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam lg 42la640 i uważam że jest bardzo dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samsung, albo Sony, wybierz z tych marek oprócz TV LG 42LA6208 LED, którego wczesniej polecałem,
Ostatnio edytowany 24 stycznia 2014 r. o 17:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam LG :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z pewnością poleca to co mam. Ja nie mam - ale polecam Loewe. Zobacz ich produkty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam Panasonic TX-P50ST60 i wszystko gra fajnie. Obraz jest ostry wszystko śmiga w full HD głośniki nie są jakieś powalające ale i tak mamy do tego dokupione 5.1 tak że to nie jest jakiś problem. Jeśli chodzi o dobry telewizor to polecam jak najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LG 42LA620 ten model posiadam w domu i ma pełną głębie kolorów, bardzo dobry kontrast i odcienie bieli i czerni są naprawdę dobre. Półka cenowa średnia dlatego też nie wiem czy skorzystasz ale warto mówie to jako zadowolony posiadacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej kupić telewizor  Sony mam od nich sprzęt ponad 30lat i śmiga świetnie :) Polecam zapraszam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to tak patrz na rozdzielczość 1920-1080 to jest full HD i większe, też dostosuj go do swoich potrzeb jakie wejścia w nim powinny się znaleźć co będziesz podłączał. Z tego rankingu polecam model Panasonic TX-P50ST60 ponieważ maiałem z nim do czynienia reszty nie znam ale sprzęt Panasonica jest ogólnie dobry i ma dobrą opinie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizor trzeba dobrać odpowiednio do rozmiaru pokoju i do siebie. TV nie może być za duży co by nam się dobrze oglądało ;) Za mały też nie bo nic nie będziemy widzieć... Jeśli interesują Cię nowinki techniczne to wybierz tv full hd ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi was nie możecie żyć bez TV? Ja już od kilku lat nie mam i jestem znacznie bardziej szczęśliwy. Dosyć propagandy i powtórek 24/7. Wszystko teraz można obejrzeć w internecie więc nie wiedzę powodu dla którego ktoś miałby kupować TV po za stratą pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio przekonałem się do sharpa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam LG i nie narzekam, ale mój brat ma Samsunga i zdecydowanie ma duuuużo lepsze kolory. Poza tym, jak dla mnie to najważniejsze że widać co leci na ekranie ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mamy Toshibę. W Euro ostatnio były fajne promocje to się skusiliśmy. Zobaczymy jak to będzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ma ktoś taki TV Samsunga UE40H6200. W komputroniku kosztuje 1700 zł. Chcę go kupić praktycznie wyłącznie do oglądania sportu (dokładnie piłki nożnej i siatkówki). Co myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...