Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy znacie tanie sklepy internetowe dla dzieci?

Utworzony przez Bartunia, 18 stycznia 2012 r. o 15:27
uważam, że produkty dla niemowlaków można zamawiać jedynie w sprawdzonych przez inne matki sklepach, bazując na ich opiniach. mnie sklep pod adresem ***mlekolandia.plpoleciła przyjaciółka i jestem bardzo zadowolą zarówno z jakości produktów jak i cen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam, polecam pod każdym względem - wybór zabawek dla dzieci, wózków, fotelików, mat, zabawek ogrodowych, pościeli, cena, jakość, kontakt ze sklepem - ******phsylka.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie kupuje ciuszkow moim maluchom, a sama je szyje. Mam maszyne bernina i swietnie mi sie sprawdza. Sporo dzieki temu oszczedzam, a przy okazji mam niezla frajde projektujac ubranka na moje szkraby :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie ładne ubranka dziecięce ostatnio kupiłam online w 5-10-15. Na pierwszy test poszła wiosenna kurtka i jestem zadowolona- dobra wysoka jakość, ladny krój i wzór. W planach mam zakupy bawelnianych bluzek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że warto sobie przejrzeć ubrania w hurtowni Megabrand. Na stronie hurtowniamegabrand.pl mają swoją ofertę. Dużo modnych, rzeczywiście popularnych wzorów w których ludzie chcą chodzić. Ilekroć wrzucam zdjęcia ich ubrań na swojego sklepowego fejsa to odzew od klientek jest tak samo duży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz od jakiegos czasu zamawiam ubrania tylko przez internet- najczesciej w 5-10-15, bo ceny nie są astronomiczne, a ubrania- porzadne, dobrze uszyte i przyjemne w dotyku. polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na escallante pl masz dużo ciekawych ubranek i stosunkowo tanich jeśli patrzysz na stosunek cena/jakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio robiłam zakupy na tublu ******tublu.pl/ mają tam więcej akcesorii i zabawek, ale ubranka też tam są i to różne i podzielone są na kategorie wiekowe, by łatwiej było szukać. zamówiłam u nich fajne body dla mojej córeczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój wybór to najczęściej 5 10 15. Nie lubię przepłacać, a tutaj płacę niewielkie pieniadze za ubrania w dobrej jakosci. Dla mnie rewelacja. No i spory wybor- za jednym zamachem kupuje ubrania dla syna i corki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio kupowałam kila rzeczy dla moich ukochanych "potworków" na stronie czerwonykapturekj.com.pl Moim zdaniem suoper jakośc za rozsądną cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę - merg.pl/product-pol-60453-DZIECIECE-TENISOWKI-NA-SUWAK.html Czy dzieci naprawdę potrzebują drogich, znanych marek? Co im po nich? Chcę mieć wygodne obuwie, a żadne inne tematy nie mają tutaj znaczenia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że to świetny motyw, zerknijcie na to - merg.pl/pol_m_Buty-Dzieciece-191.html Czy naprawdę dzieci muszą mieć od razu buty znanych marek? Moim zdaniem średnio. Kupcie im ładne, wygodne buciki, a to, z jakiej firmy będą pochodzić, ma raczej mizerne znaczenie. Czyż nie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupuje tutaj ***s://fokastara.pl/, są tutaj tanie zabawki i wiele interaktywnych. czesto kupuje swojemu dziecku i jest zadowolone :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupowanie zabawek, teraz nie ma żadnego problemu :) przy moim pierwszym dziecku musiałam się nalatać, żeby coś ciekawego znaleźć :) teraz wchodzę na ***s://kursypolska.pl/zabawki/ i wygodnie przeglądam z dzieciakiem różne fajne zabawki. wszystko sprawnie i bez zbędnego długiego ładowania stron, dziecko zadowolone bo samo wybiera, tylko robi mi zakładki w przeglądarce, a ja później ustalam ile już zdążyła zaoszczędzić i co mozemy kupić :) taki sposób na naukę oszczędzania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam sklep internetowy z różnymi rzeczami dla dzieci, od mebli po zabawki  ***s://***agallo-kids.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dobry sklep z butami dziecięcymi polecam ******sklep-aurelka.pl/, mają dobrej jakości butki i w dobrych cenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam sklep z zabawkami i różnymi rzeczami dla dzieci i niemowląt ***s://***agallo-kids.pl miła obsługa i szybka wysyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam sklep internetowy z różnymi rzeczami dla dzieci i niemowląt ***s://***agallo-kids.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***skarbnicazabawek.pl tu znajdziesz zabawki w każdej cenie i te tańsze i te droższe z pewnością dobrej jakości a nie jakiś shit...spory wybór...i wciąż dochodzące nowości naprawdę fajny sklep mi się strasznie podoba i dbanie o klienta na najwyższym poziomie...właściciele służą radą i nie ma najmniejszego problemu z kontaktem. udanych zakupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emag ma sporo rzeczy dla najmłodszych, z tego co widzę niedawno sporo nowych rzeczy przybyło - ***s://***emag.pl/odziez-obuwie/sd  jak dla mnie niezły wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...