Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy znacie tanie sklepy internetowe dla dzieci?

Utworzony przez Bartunia, 18 stycznia 2012 r. o 15:27
Witam Jeśli chodzi o zabawki edukacyjne to polecam edukraina.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam sklep internetowy Akpol Baby. Mają świetny i duży wybór oraz niskie ceny i wiele promocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklepów jest mnóstwo ale ja zazwyczaj kupuję na allegro albo tablicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też kupuje na allegro i ostatnio znalazłam fajny sklep kinderland24 mają naprawdę ciekawy asortyment. W tym takie najpopularniejsze i rzadko dostępne marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny sklep jest na wxyz.pl, ekstra zabawki drewniane i miła obsługa, pozdrawiam Kasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawki i ubranka kupuję w sklepach stacjonarnych. Jeśli jednak chodzi o kosmetyki dla dziecka i nie tylko to całą rodzinę zaopatruję w Supplite i jestem z nich bardzo zadowolona. Fajne ceny, dobry kontakt i co najważniejsze dla mnie - wysyłka co miesiąc ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też kupowałam na aukcjach , ale teraz znalazłam świetny sklep internetowy radosnamoda.com.pl   z fajnymi ubraniami dla dzieci i przystępnymi cenami .Szczerze polecam wszystkim .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teoretycznie rzeczy dla dzieci lepiej kupować w sklepach stacjonarnych, choć ja złamałem ta zasadę i przekonałem sie że czasem jest dużo wygodniej kupić przez internet. Ostatnio kupiłem pampersy i zabawki dla mojego dzieciaka w bdsklep.pl i muszę powiedzieć że jestem zadowolony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie niedawno powstał bardzo fajny sklep stacjonarny. Mają naprawdę super ceny i bardzo przyzwoitą jakość produktów.  Widziałem że w ofercie jest odzież dla dzieci od 82 cm do około 160 cm wzrostu.  Sklep mieści się na ulicy Ligockiej 8 na Mokotowie zaraz obok ulicy Narbutta.  Nazywa się Bawełniane Pole :) Są też na facebooku pod swoją nazwą Bawełniane Pole Proponuję zajrzeć bo na prawdę warto :)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bdsklep.pl/dziecko,5  tutaj tani jest bebilon :)
Ostatnio edytowany 30 czerwca 2014 r. o 11:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam i nawet polecę ! ;) kiddostate ! jeśli szukasz wyprawki, albo ubranek dla niemowlaka to znajdziesz bardzo dużo rzeczy !!! Kaftaniki, bodziaki, pajace, rampersy... wiele. Ja osobiście kupilam tam kilka par spiochów, bluzy i półśpiochy. Na bieżąco uzupełniam tam garderobę mojej córce :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam świetny sklep Akpol Baby! Na dodatek teraz można tam testować przez 7 dni wózki dziecięce, a opisując swoje wrażenia z testowania wygrać taki wózek. Ja robię tam zakupy już długo i jestem zadowoloną klientką. Fajne jest też to, że często mają duże promocje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajeczny konkurs w „Bajkowym Urwisie” Każdy wygrywa Konkurs trwa od 06.07.2014r. do 03.08.2014r. Wystarczy tylko: 1.      Polubić nasz profil na facebooku. 2.      Udostępnić na swojej tablicy post o konkursie. 3.      Dołączyć do postu zdjęcie swojego urwisa w bajkowym ubranku.   Wszyscy którzy spełnią te 3 proste wymagania otrzymują kod rabatowy w wysokości 10% na zakupy w naszym sklepie internetowym za pośrednictwem strony bajkowyurwis kropka pl.  Dodatkowo osoba, która spełni wszystkie 3 warunki konkursu i której zdjęcie o północy w dniu 03.08.2014 r będzie miało największą liczbę „lajków” otrzyma MEGA nagrodę – bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie „Bajkowy Urwis” (bon nie pokrywa kosztów wysyłki). W przypadku gdy większa liczba osób będzie miała taką samą liczbę polubień zdjęcia - zwycięzcę wybiera „Bajkowy Urwis”.   Ogłoszenie głównego zwycięzcy dn. 04.08.2014r. na facebooku na profilu sklepu „Bajkowy Urwis”.   By uzyskać 10% rabatu (gwarantowana wygrana dla osób, które spełniły 3 wyżej wymienione wymagania) wystarczy podczas składania zamówienia w koszyku wpisać kod --- facebook_10    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosmetyki kupuję w supplite, bo jest po prostu wygodnie i nie muszę ciągać malca po drogeriach, a nie zawsze mam go z kim zostawić. Całą resztę najczęściej na all, albo eBayu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja korzystam z tablicy czyli teraz olx i kupuję od ludzi z okolicy rzeczy po ich dzieciach, po swoim też sprzedaję tam. Fajna sprawa, bo nie ponosi się żadnych opłat jak na wystawianiu na allegro. _______ argan zapewnia piękno
Ostatnio edytowany 23 lipca 2014 r. o 14:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja korzystam z tablicy czyli teraz olx i kupuję od ludzi z okolicy rzeczy po ich dzieciach, po swoim też sprzedaję tam. Fajna sprawa, bo nie ponosi się żadnych opłat jak na wystawianiu na allegro. _______   ja na allegro tylko kupuje, ebay jest dla mni zbyt problemastyczny :) a na allegrolcu znajduje rzeczy oryginalnych producentów akcesoriów dla dzieciakow, np, Mamissima, Kris albo coo coo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam sklep   sliwki.sklep.pl   Mają tam bardzo duży asortyment zabawek dla dzieci w różnym wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam sklep   sliwki-sklep.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani "Mini ciuszek" wkracza do internetu! Co to oznacza? Że już niedługo ruszamy z internetową sprzedażą używanej, markowej odzieży dziecięcej! Jeszcze ostatnie formalności i będziemy mogli legalnie rozpocząć naszą sprzedaż Wychodzimy na przeciw zajętym mamom, którym pociechy nie dają dostatecznie dużo czasu na chodzenie po sklepach i wyszukiwanie ciuszkowych perełek.Zdajemy sobie sprawę z tego JAK SZYBKO rosną nasze kochane szkraby (sami też jesteśmy rodzicami) - wiemy również jak szybko trzeba zmieniać ich garderobę. Wiemy również, jak dużo kosztuje porządna dziecięca wyprawka. Dlatego właśnie powstał "Mini ciuszek" - chcemy sprostać Waszym wysokim wymaganiom jakościowym, gwarantując jednocześnie niskie ceny i liczne super promocje! Bardzo proszę o adresy sprawdzonych przez Was sklepów internetowych,gdzie można tanio kupić np. ubranka lub zabawki itp. Ja mogę polecić: bobolandia i modny dzidziuś. Byłam przed chwilą na superdzidziuś.pl, ale tam nie wszystko jest tanie. znajdz nas na fb: miniciuszek : - - zapraszamy serdecznie - każda osoba która polubi naszą stronę do 10 sierpnia - otrzyma rabat 10% na pierwsze zakupy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie polecam sklep LUKSELL na stronach Allegro :) śliczne śpioszki, body, kapelusiki czy bluzeczki :) dobre tkaniny w niskich cenach. Rzeczy się nie spierają i długo służą! Moja mała wygląda w nich uroczo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...