Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jak skleić sportowe buty?

Utworzony przez mitka, 7 grudnia 2019 r. o 19:34
Jak skleić buty sportowe dziecka? widzialam reklamę kleju tadam, próbował ktoś z was nim kleić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Probowałem i całkiem niezle mi poszło ale dokładnie nie pamietam instrukcji :D bo pudełko wyrzuciłem , klej bardzo dobrze skleił buty do siatkówki mojego syna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Mitka, klej TADAM® z łatwością poradzi sobie ze sklejeniem butów z różnych materiałów. Jego głównym przeznaczeniem jest właśnie klejenie butów sportowych. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...