Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na urodziny chrześniaka?

Utworzony przez Paweł, 16 lutego 2018 r. o 19:24
Dzień dobry. zastanawiam się co pasuje kupić na prezent dla chrześniaka z okazji urodzin? chciałbym żeby to był prezent orginalny i mieścił się w cenie około 100 zł. może ktoś podpowie fajny pomysł na trafiony prezent? pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może pomyślisz o czymś nie drogim. nie banalnym a z dużym ładunkiem emocjonalnym prezencie w postaci zestawu do odlewów dłoni. pamiątka tego typu jest bardzo trwała, a jednocześnie orginalna. ja taki prezent kupiłem kiedyś w firmie ramy czasu i był to udany krok, bo obdarowana osoba była bardzo za***ona, ale i zarazem uszczęśliwiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim wieku ten chcrześniak ale ja polecam super gre jesli jest w wieku przedszkolnym lub szkolnym scotty go kolo 119zł ale super moje dziecko świetnie się bawi przy nim i wprowadza go do kodowania i programowania czyli jeszcze rozwijająca Polecam moje bambino dużo fajnych pomysłów mają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też kiedyś zamawiałam odlew z Ram Czasu. Ja co prawda mamie na urodziny, ale myślę, że coś fajnego na urodziny chrześniaka też da sę odcisnąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Twój chrześniak ma 5 lat to zafunduj mu lot w leszczyńskim aerotunelu. Mojego zabrałam to szalał tam. On taki drobny chudy to się wysoko unosił. Kacper strasznie odważny był, sam poszedł tam latać, ja zostałam tak jakby w takimpomiesczeniu gdzie się ogląda loty, także on mnie cały czas widział a ja mu zdjecia pstrykałam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej gdyby autor podał wiek chrześniaka? Łatwiej by było coś podpowiedzieć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słodkie! ***ramyczasu.pl/3-zestawy-do-1-roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniążki dla rodziców. kasy nigdy za wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie tylko pieniadze i pieniądze, a gdzi postaranie się o coś naprawdę wyjątkowego? Barzo piękne sa odlewy gipsowe z których można zrobić najprzeróżniejsze figurki. prezent stylowy i nie drogi, a rodzice wiedzą, że się o nich naprawdę pamięta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lego! Najlepsze dla każdego dziecka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dałam pieniązki w kopercie i zestaw odlewu gipsowego z Ram czasu, Będzie piękna pamiatka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam serdecznie! chcę się do was zwrócić z pewną sprawą. wkrótce będę musiał nabyć jakieś unikalne podarunki. czy macie może w tym problemie jakieś doświadczenie i wiecie co warto byłoby kupić? ostatnio w oko wpadło mi czółenka na słupku ***s://mybaze.com/pl/czolenka . co o tym uważacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śliczne są odlewy z Ram Czasu. Popatrzcie sobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d;a dziecka to lego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lego, to nie oszukujmy się, są tylko na chwile. Ramy Czasu jako pamiątkę dziecko może mieć na całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to dziwne. moje dziecko Lego bawi się cały czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sądzisz, że jak zamówisz fajny odlew gipsowy z Ram Czasu, to dziecko nie będzie miało zabawy?? Będzie miało fajną zabawę sensoryczną w dodatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy też jeszcze w jakim wieku jest dziecko, co innego trzeba wziąć pod uwagę jeśli jest to jeszcze jakiś maluch, a co innego dla starszego. Jednak sama przyznam, że w ogóle wybór prezentu dla dziecka nie jest taki łatwy, a zabawki i rzeczy dla dzieci sa bardzo drogie. Ja zazwyczaj w pierwszej kolejności zaglądam do jagodowegokota i w wiekszości udaje mi się coś fajnego znaleźć. Wybór jest spory, a i ceny można powiedzieć, że na każdą kieszeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 zł to trochę mało, ja nie polecam jakichś odlewó gipsowych, mój syn na chrzciny dostał cośtakiego i w sumie, niby pamiątka, ale się przeżuca z konta w kąt... Najfajniejszy prezent jaki dostał, to złota moneta. Dam mu ją, jak już będzie dorosły, może jej wartośc do tego czasu wzrośnie i albo zachowa dla pokoleń, albo go poratuje jak będzie trzeba. Dla mnie super pomysł .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odlew gipsowy to oczywiście tylko dodatek, ale bardzo fajny i prawdziwa pamiątką. Warto jeszcze dzieciakowi dać coś do koperty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...