Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki sklep z zabawkami dla dzieci polecacie?

Utworzony przez Gonzolino, 1 stycznia 2014 r. o 21:15
polecam bardzo fajny sklep z zabawkami pozwalającymi dziecią rozwijać się psychoruchowo  ***s://goo.gl/hz8ryx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://goo.gl/hz8ryx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja polecam fajny sklep z zabawkami które pozwalają rozwijać się psychoruchowo  ***s://goo.gl/hz8ryx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empik Online. Przynajmniej te zabawki, które my kupujemy, oni mają najtaniej. W przypadku Lego i klasycznych klocków to czasami nawet wygląda śmiesznie, bo różnice są kosmicznie wysokie. Popatrzcie nawet w stosunku do cen na aukcjach. Ale zresztą - jeśli szukaliście po necie taniego Lego to na bank do nich w końcu trafiliście. Dla mnie też to było średnio spodziewane, że taka cena akurat u nich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie najfajniejszym sklepem do zakupu zabawek jest krainadziecka.net.pl ,sama zamawiam z ich strony większość produktów, szybka realizacja zamówień, dobre solidne zabawki, fajny kontakt ze sprzedającym ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo duży wybór fajnych zabawek jest w sklepie ***tublu.pl ; bardzo szybka wysyłka i miła obsługa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio kupiłam na bartusiowo.pl i mogę polecić, zabawki dobrej jakosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazwyczaj kupowałm gdzie popadło, ale w zeszłym roku przed gwiazdką znalazłam jagodowegokota i od tamtej pory juz tylko u nich zamawiam. Świetny sklep, a co ważne wszystko jest dobrej jakości i niedrogie, a wybór ogromny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze stacjonarne "hurtownie" papierniczo zabawkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam sklep ***boysliketoys.pl mają ciekawe zabawki, duży wybór LEGO i BRUDER i bardzo przystępne ceny. Moje odkycie ostatnie u nich to PIXIE CREW - interaktywne plecaki i piórniki z pixelami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w toysrus jest duży wybór zabawek i widziałam na stronce że mają promocję mikołajkową ***s://toysrus.pl/tematy/black-friday,kategorie?utm_source=netsprint&utm_medium=womm&utm_content=flight_1&utm_term=BF&utm_campaign=TRU_xmas_181119_MP ja już dla swoich pociech kupiłam na mikołajki klocki i grę planszową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej! Ja na gwiazdkę kupiłem chrześniaczce lalkę bobasa do kąpieli :) . Wahałem się pomiędzy nią, a super robotem do nauki programowania. Wszystko to znalazłem w internetowym sklepie z lalkami - ***s://***mojalalka.pl/ . Wybór ogromny i trudny. Wiele lalek hiszpańskich, które wyglądają jak prawdziwe dzieci, więc miałem ciężki orzech do zgryzienia ;) Pozdrowionka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawki dla moich dzieci zamawiam często u  Jokomisiada. Mają bardzo duży wybór zabawek edukacyjnych dopasowanych do wieku dziecka. Szybka wysyłka i ciekawe promocje. Warto dodać, że zabawki posiadają wszelkie atesty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duzy wybor zabawek dla dzieci w kazdym wieku . Polecam   ola4kids.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lego jest najpewniejsze, a w dobrych cenach macie zestawy na Empiku. Tylko dopasujcie sobie coś odpowiedniego pod siebie i powinno być dobrze. Ale wiadomo - każdemu powinno pasować coś innego. Raczej jednak większość dzieci cieszy się po prostu z klocków. Normalka, prawda? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuję na stronie Amisia.pl Duży wybór zabawek w przystępnych cenach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zajrzeć do sklepu ***jokomisiada.pl . Znajdziesz tam zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych i różnych cenach na każdą kieszeń. Wysoka jakość. Szybka obsługa, towar jak w opisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://eciepecie-zabawki.pl/ Polecam! Mają super zabawki i w dobrych cenach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam sklep internetowy z zabawkami neduo.pl  Ciekawa strona i duży wybór zabawek,nowości i promocje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
allegro już mnie denerwuje wolę kupować zabawki w sklepach internetowych, ostatnio mój ulubiony to gettoys.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...