Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jakie kosmetyki na AZS?

Utworzony przez ruut, 12 czerwca 2019 r. o 18:37
jakie polecacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko używa kosmetyków atoperal. Mamy emulsję do ciała, która jet super na przesuzenie i łuszczenie sie skóry. Przy regularnym stosowaniu znika szorstkość, nie przesusza się tak łatwo, co w lecie zawsze błyskawicznie następowało. Super mają też krochmal który dodaje ię do kąpieli, przy suchej skórze jak dziecko marudne i drapie się to potem jest niesamowita ulga, w nocy lepiej śpi, spokojniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie da się takiego krochmalu zrobić samemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja próbowałam kilka razy i raz że ciężko mi było taką proporcję dobrać zeby nie robiły się kluchy, a dwa efekt nie był taki sam, po atoperalu złagodzenie zaczerwienienia jest od razu widoczne, skóra ma taką cieniuteńką aksamitną warstwę która też chroni przed dalszym wysuszeiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostałam ostatnio od dermatologa receptę na maść dla córki - taką do zrobienia w aptece. Wiecie, że nie było łatwo o realizację takiej recepty? nie wszystkie apteki wykonują takie leki na miejscu, w końcu bez problemu wykonali mi maść w aptece DOZ. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pelka używałaś może tej pianki atoperal do mycia? Widziałam że coś takiego też mają, wszystkie mydła, żele bardzo wysuszają skórę mojego dziecka, nawet te bardzo delikatne, a tu duzo ludzi pisze że ona od razu nawilża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, widzicie, ja nie wpadłam na to, żeby zrobić krochmal, stare metody często się sprawdzają. Jeśli chodzi o leki, maści robione, to dzięki za polecenie DOZu, nie wiedziałam wcześniej, że mają zaplecze do wykonywania takich leków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...